Як визначити порт принтера. Як налаштувати принтер - статті.

Визначення порту, до якого підключений принтер, може бути виконано користувачем комп'ютера, що працює під управлінням ОС Windows, стандартними засобами самої системи і не передбачає використання додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Переважна більшість принтерів останніх поколінь використовують для підключення LPT-порт. Принтери стандарту USB практично завжди мають підтримку функції Plug & Play, що означає автоматичний режим настройки таких принтерів ОС Windows. Стандартною порт LPT1, але утиліта диспетчера пристроїв дозволяє користувачеві налаштувати цей параметр.
2
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Принтери і факси». Знайдіть значок використовуваного принтера і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Порти" діалогового вікна. Визначте порт, використовуваний принтером.
3
При установці нового принтера на комп'ютер, що працює під управлінням ОС Windows версії ХР, поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Принтери та інші пристрої» і розгорніть вузол «Принтери і факси». Вкажіть команду «Установка принтера» в лівій панелі діалогового вікна подвійним кліком миші і пропустіть перше вікно майстра, натиснувши кнопку «Далі».
4
Застосуйте прапорець в рядку «Локальний принтер» другого вікна майстра і дочекайтеся автоматичного визначення принтера. Якщо майстер не зміг виявити модуль підключення принтерів, натисніть кнопку "Далі" у відповідному діалоговому вікні майстра і виберіть опцію «LPT1: (Рекомендований порт принтера)» в спадному меню рядка «Використовувати порт». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Далі» і виконайте подальші рекомендації майстра установки.
5
Зверніть увагу на те, що принтери, використовують порти, відмінні від COM, LPT або USB, можуть бути переадресовані в мережі тільки за умови установки Windows Server версії 2003 на локальному комп'ютері. Зміна цієї ситуації можливе тільки за умови внесення змін до записів системного реєстру.