Як повернути ваги.

Відома російська прислів'я говорить, що варто сім разів відміряти і тільки потім - відрізати. Цей алгоритм слід застосовувати і при купівлі побутової техніки. Краще відразу визначитися з тим, чи підходить куплений вам товар під інтер'єр кімнати, чи влаштовують вас його габарити і забарвлення. Один з таким прикладів - ваги . Обов'язково перевірте їх справність в магазині. Однак, якщо навіть після всіх перевірок ви виявили, що товар вам не підходить, тому що має несправність, повернути його в магазин видається цілком можливим.
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться чек, в якому вказані дата покупки, ціна і саме найменування товару, а також реквізити магазину. Крім цього, бажано зберегти цілою упаковку.
Інструкція
1
Отже, якщо термін гарантії ваг ще не вийшов, то ви цілком можете повернути їх назад в магазин. Спочатку спробуйте мирно домовитися з продавцем. Принесіть несправні ваги разом з чеком і розкажіть продавцю або адміністратору магазину, що саме вас в них не влаштовує. Якщо технічна несправність в наявності, то вам запропонують обміняти товар або повернути за нього гроші.
2
У спірній ситуації доведеться настояти на експертизі. Складіть письмову претензію в двох примірниках, в ньому повинні чітко описуватися причини, за якими ви хочете повернути ваги . Це може бути як невідповідність інструкції, так і технічні неполадки в роботі. Також в претензії потрібно вказати, хочете ви повернути гроші або поміняти ваги на іншу модель. Попросіть продавця розписатися в отриманні претензії на другому екземплярі. Після цього здайте ваги на експертизу під розписку. Пам'ятайте, що проводитися вона може протягом 10 днів.
3
Якщо експертиза виявила якісь недоліки в вагах, ваші вимоги можуть бути задоволені. В іншому випадку доведеться залишити ваги у себе.
Зверніть увагу
Ваги входять в перелік товарів тривалого користування, які не можна повернути в магазин, якщо вас не влаштовує їх форма або колір. Тому замінити їх можна тільки якщо вони не відповідають заявленим технічним вимогам.
Корисна порада
Якщо протягом 10 днів вам не повернули гроші за товар, то за кожен наступний день продавець зобов'язаний виплатити неустойку, яка становить 1% від вартості товару.