Як відкрити архів з помилкою.

При передачі файлів кому-небудь або переміщенні їх в інший комп'ютер найчастіше використовуються архіви. Іноді архівні файли приходять до одержувача пошкодженими, а повторна відправка часом буває заходом або дуже клопіткою або зовсім неможливим. Сучасні програми-архіватори мають вбудовані засоби, за допомогою яких можна спробувати витягти вміст і з пошкодженого файлу.
Вам знадобиться
  • Програма-архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Спробуйте відновити пошкоджений архів. Для цього подвійним клацанням відкрийте файл у програмі архіваторі і в розділі «Операції» меню програми виберіть пункт «Відновити архів (и)». Можна скористатися і комбінацією клавіш Alt + R.
2
WinRAR покаже діалогове вікно, в якому можна вибрати папку для розміщення відновленого архіву або залишити значення за умовчанням - воно передбачає використання того ж каталогу, в якому знаходиться вихідний файл. Тут же можна поставити відмітку в полі «Розглядати пошкоджений архів як ZIP», якщо файл не є RAR-архівом. Для початку рятувальної операції натисніть кнопку OK.
3
Хід процедури ви будете бачити в інформаційному віконці, а по закінченні роботи в ній стане активна кнопка «Закрити». Відновлений файл буде мати ту ж назву, що й оригінальний, але до нього буде додано префікс fixed.
4
Якщо відновити архів не вдається, в деяких випадках можна врятувати об'єкти з непошкодженою частини сховища файлів - це можна зробити, наприклад, при помилці «Несподіваний кінець архіву». WinRAR запрограмований так, що при неможливості витягти вміст архіву повністю він видаляє всі витягнуті до моменту появи помилки файли. Вам потрібно скасувати цю опцію в налаштуваннях операції для пошкодженого файлу.
5
Клацніть файл архіву правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню команду «Витягнути файли» та програма покаже діалогове вікно з настройками операції. У секції «Різне» на вкладці «Загальні» знайдіть текст «Залишити на диску пошкоджені файли» і поставте позначку в чекбоксі поруч з ним. Файли будуть вилучені в папку, адреса якої вказана в полі «Шлях для вилучення» - воно поміщено в самий верхній рядок цієї вкладки. Якщо необхідно, змініть значення цього параметра, а потім натисніть OK.