Як перевести час на годиннику. виставлення часу і дати на механічному годиннику.

По годинах людина орієнтується в часі, призначає зустрічі, планує свій день. Якщо час виставлено невірно, це може створити масу непотрібних проблем. Перевести годинник і виставити правильний час можна всього за кілька секунд.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно перевести час на комп'ютері, використовуйте один з декількох варіантів дій. Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows, виберіть у меню пункт «Панель управління». У категорії «Дата, час, мова і регіональні стандарти» натисніть на іконку «Дата і час» або виберіть завдання «Змінити дату і час». Або ж просто двічі клацніть по годинах в області повідомлення на панелі завдань.
2
Відкриється нове діалогове вікно. У його правій частині під аналоговим годинником встановіть потрібне значення в поле, де відображені години, хвилини і секунди. Використовуйте для цього клавіатуру або кнопки «вгору» і «вниз», розташовані правіше поля з годинником в електронному форматі. Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно кнопкою ОК.
3
У тому випадку, якщо вам потрібно перевести час на годиннику в мобільному телефоні, увійдіть в меню, використовуючи призначену для цього кнопку (вона залежить від моделі телефону). Виберіть пункт «Налаштування», відкриється підменю. Використовуючи кнопки управління «вгору» і «вниз», знайдіть у списку пункт «Час і дата» і підтвердіть вибір відповідної кнопкою.
4
Далі виберіть з наявних полів діалог «Час». Слідкуйте за індикатором, який покаже, який з параметрів доступний для редагування. Введіть з клавіш телефону потрібне значення для годин і хвилин, після чого збережіть нові налаштування кнопкою ОК або «Зберегти». Вийдіть з меню.
5
Щоб перевести час на механічних наручних годинниках, піддіньте регулятор заводу і злегка потягніть його в праву сторону до моменту, поки не почуєте характерне клацання. Переведіть хвилинну і годинну стрілки в потрібне вам положення. Якщо дотримуватися рекомендованих правил, переведення стрілок завжди повинен здійснюватися вперед, тобто по ходу годинникової стрілки. Після того як встановіть правильний час, поверніть регулятор заводу в звичайне положення, трохи натиснувши на нього.
Операційна система Windows вміє синхронізувати свої системні годинник з сервером точного часу в інтернеті. Крім того, вона може самостійно переводити годинник при переході на зимовий і літній час. Однак необхідність самостійно змінити час системних годинників все ж іноді виникає. Зробити це не важко, але процедура має деякі відмінності в різних версіях системи.
Інструкція
1
Клацніть двічі по годинах в «треї» (в області повідомлень панелі завдань). Залежно від версії операційної системи відкрилося вікно буде виглядати по-різному.
2
Клікніть посилання «Зміна настройок дати і часу» під годинником і календарем, якщо ви використовуєте ОС Windows 7 або Windows Vista. В результаті відкриється друге вікно «Дата і час».
3
Натисніть кнопку «Змінити дату і час» і система відкриє для вас третє вікно. Зображення щита перед написом на цій кнопці означає необхідність наявності у користувача прав адміністратора для доступу до що відкривається цією кнопкою компоненту операційної системи.
4
Клацніть за вказівником поточного години на полі, вміщеному під круглими аналоговим годинником в правій панелі вікна. Змінювати значення цього показника можна за допомогою кнопок зі стрілками вгору і вниз, або клацаючи курсором миші по стрілках в правій частині цього поля. Можна і вводити потрібні цифри з клавіатури. Точно також зміните і значення показників хвилин і секунд.
5
Закрийте всі відкриті вікна натисканням клавіші «OK» і процедура переведення годинників буде завершена.
6
Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то після описаного вище першого кроку ви одразу отримаєте доступ до полів установки годин хвилин і секунд - відповідний керуючий елемент поміщений в правій нижній частині вкладки «Дата і час». Зміна показників в цих полях організовано точно так само, як і в описаних вище пізніших версіях цієї операційної системи. Не забудьте зафіксувати переведення годинників натисканням кнопки «OK» або «Застосувати».
7
Є і універсальний для всіх описаних версій Windows спосіб доступу до цього компоненту операційної системи. Щоб ним скористатися натисніть клавіші win + r, наберіть команду timedate.cpl і натисніть клавішу enter.