Як перемістити об'єкт.

У різних редакторах може бути передбачена робота з об'єктами в різних форматах. Якщо ви оформляєте текстовий документ, редагуєте 3D-модель, обробляєте графічний файл, вам може знадобитися знання про те, як перемістити об'єкт.
Інструкція
1
У додатку Microsoft Office Word розробниками передбачена вкладка «Вставка». Щоб додати в текст який-небудь об'єкт, перейдіть на неї і встановіть курсор миші в тому місці, куди плануєте помістити об'єкт. Виберіть на панелі інструментів відповідний вам об'єкт: напис, малюнок, таблицю, фігуру і так далі.
2
Після того як об'єкт доданий в текст, клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Орієнтуйтеся на зовнішні контури, так як складні об'єкти можуть складатися з декількох елементів, і важливо захопити їх усі. Підведіть курсор до одного з кутів обозначившейся рамки виділення і дочекайтеся, поки він прийме вигляд схрещених двосторонніх стрілок. Натисніть ліву кнопку миші і, утримуючи її, перемістіть об'єкт у потрібне вам місце документа, після чого відпустіть ліву кнопку миші.
3
Якщо вам потрібно перемістити об'єкт в графічному редакторі, наприклад, в Adobe Photoshop, виберіть на панелі або в меню «Виділення» підходящий інструмент (прямокутне виділення, ласо і так далі). Обведіть об'єкт, утримуючи ліву кнопку миші. Далі зробіть активним інструмент "Переміщення", встановіть курсор на виділений фрагмент, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть об'єкт у потрібне вам місце.
4
У додатку для роботи з тривимірними моделями, наприклад, Milkshape 3D також необхідно попередньо виділити потрібний об'єкт. Відкрийте вкладку Model і виберіть команду Select, обведіть потрібний вам об'єкт, щоб він підсвітити кольором. Або ж відкрийте вкладку Groups і двічі клацніть по потрібній групі лівою кнопкою миші.
5
На вклдаке Model зробіть активним інструмент Move, підведіть курсор до виділення, натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістіть об'єкт в потрібну вам сторону, використовуючи для цього відповідне вікно проекції. Відпустіть кнопку миші, щоб завершити процес переміщення об'єкта.
Перемістити об'єкт на інший фон можна за допомогою програми Photoshop, яка має на увазі роботу з растровими картинками. Процес це досить трудомісткий, він вимагає скурпульозно і акуратності. Недбалість при проведенні переміщення може призвести до того, що буде відразу помітний фотомонтаж.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, два растрових зображення.
Інструкція
1
Відкрийте зображення, з якого буде взято об'єкт. У даному випадку - космічний корабель. Потім виріжте об'єкт. Для цього використовується інструмент «Чарівна паличка» з панелі інструментів у режимі «Додавання до виділеної області» (у верхньому рядку програми). З її допомогою виділіть корабель, клацаючи по навколишнього його фону. Якщо фон неоднорідний, доведеться виробляти більш часті натискання мишею. Після виділення об'єкта він буде обведений «живий» пунктирною лінією. Але виділеним виявиться не тільки космічний корабель, але й зображення по периметру.
2
Для того щоб виділення торкнулося тільки об'єкта, инвентирующем зображення шляхом натиснення «гарячих» клавіш Shift + Ctrl + I. В результаті пунктир буде тільки навколо корабля. На цьому етапі досягнута мета - виділення об'єкта.
3
клацне правою кнопкою миші всередині виділення для встановлення точних кордонів. Після натискання кнопки з'явиться меню, в якому треба вибрати функцію «Уточнимо край». Ця функція має свої параметри, регульовані передвигание відповідних повзунків. «Радіус» уточнює край виділеної області, «Контрастність» необхідний для регулювання контрастності краю виділеної області. Повзунок «Згладити» допомагає згладити зазубрені краю, а «Растушевка» - зробити більш м'якими і природними. «Стиснення/Розширення» відповідає за розміри виділеної області. У вікні функції «Уточнимо край» поставте всі дані параметри на нуль. Таким чином корабель буде виділений дуже точно.
4
Потім відкрийте зображення, на яке буде переміщений об'єкт, і мишкою перетягніть туди корабель. Встановивши його в потрібному місці, злегка розтушуйте краю вирізаної картинки і відрегулюйте яскравість/контрастність. Це необхідно для того, щоб фотомонтаж був якісним. Після того як корабель «встановлений», виконайте зведення шарів і збережіть нове зображення.
Зверніть увагу
Якщо після роботи інструментом «Чарівна паличка» виконати перенос, не використовуючи опцію «Уточнимо край», будуть помітні пікселі попереднього фону.
Корисна порада
Якщо при роботі з вікном «Уточнимо край» навести мишку на повзунок, внизу вікна можна прочитати поради, як використовувати кожен з них.