Як перейти на новий рядок.

При безперервному наборі тексту, коли закінчується один рядок, курсор автоматично пересувається на наступну. Щоб перейти на новий рядок саме в тому місці, яке визначить користувач, необхідно скористатися призначеної для цього клавішею або поєднанням клавіш.
Інструкція
1
У більшості програм, призначених для введення і редагування тексту, для переходу на наступний рядок використовується клавіша Enter. Якщо вам необхідно перейти на одну терміну вниз, натисніть зазначену клавішу один раз, якщо на дві (три, десять) - продовжуйте натискати клавішу до тих пір, поки не опустіться на потрібний рядок.
2
Порядковий номер рядка в редакторі Microsoft Office Word можна побачити в рядку стану, яка розташовується під робочою областю. Клікніть по ній правою кнопкою миші і відзначте в контекстному меню пункт «Номер рядка» лівою кнопкою миші, щоб відстежувати статистику документа.
3
Звичайний перехід на новий рядок не завжди позначає початок нового абзацу, так як абзац зазвичай оформляється відступом. Щоб позначити абзац, натисніть кілька разів клавішу Space або задайте потрібні параметри в налаштуваннях. Для цього виділіть потрібний фрагмент тексту і клікніть по ньому правою кнопкою миші.
4
В контекстному меню виберіть пункт «Абзац», - відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Відступи і інтервали» і встановіть значення «Відступ» в полі «Перший рядок» в групі «Відступ». За необхідності задайте свою ширину відступу і натисніть на кнопку ОК. Діалогове вікно закриється автоматично, настройки будуть застосовані до виділеного фрагмента тексту.
5
Для переходу на новий рядок в інших додатках іноді потрібно скористатися поєднанням клавіш. Клавіша Enter так і залишається основною, в якості додаткової можуть бути використані клавіші Ctrl, Shift або Alt. Так, наприклад, просте одиночне натискання клавіші Enter в додатку Microsoft Office Excel призведе до того, що курсор переміститься в наступну комірку. Щоб продовжити введення тексту з нового рядка в одній комірці, використовуйте комбінацію Alt і Enter.
6
В додатках ICQ і QIP все залежить від обраних налаштувань. Відправка повідомлення може здійснюватися клавішею Enter, тоді для переходу на новий рядок використовуйте поєднання Ctrl і Enter. Якщо відправка тексту, навпаки, виведена на означені клавіші, значить, перехід на новий рядок здійснюватиметься одиночним натисканням клавіші Enter.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FfzvxeX1Dc4