Як повернути гроші за путівку до Таїланду.

Таїланд у XXI вік став дуже популярним місцем відпочинку для російських туристів. Проте, до або під час поїздки можуть виникнути різні обставини, які перешкодять вашому відпочинку. У цій ситуації ви вправі вимагати повернення грошей, виплачених за путівку.
Інструкція
1
Якщо ви передумали їхати до Таїланду з яких-небудь причин, зверніться до дати від'їзду до туристичне агентство і повідомте про своє бажання скасувати тур. При цьому ви не повинні як-небудь обґрунтовувати своє рішення, достатньо просто бажання. На вашу письмовою заявою туроператор зобов'язаний повернути вам всі гроші, крім тих, які він уже виплатив іншим організаторам туру. Наприклад, вам не повернуть гроші, вже внесені в готель в якості передоплати, або суму, сплачену за авіаквиток. Але при цьому агентство має бути готове надати вам квитанції та інші платіжні документи про те, що частина ваших грошей вже витрачена.
2
При відмові агентства від співпраці відправте на його адресу рекомендований лист з викладенням своїх вимог. Потім зверніться в службу захисту прав споживачів, юристи якої допоможуть вам скласти на турагента грамотну скаргу.
3
У разі якщо агентство вже купило для вас квитки, але летіти ви не збираєтеся, зверніться безпосередньо в авіакомпанію. Залежно від тарифу і від того, скільки днів залишилося до вильоту, ви зможете повернути повну вартість квитків або її частину.
4
Якщо агентство не виконало свої зобов'язання, наприклад, закрилося або не надав вам оплачені номери в готелі за домовленістю, подайте позов про відшкодування витрачених грошей. Його можна адресувати самому агентству, а якщо воно припинило своє існування, то страхової компанії, яка забезпечувала його ризики. Повідомити дані компанії вам зможуть в Ростуризму. При подачі позову викладіть в ньому суть проблеми, а також додайте до нього копію вашого паспорта і договору про надання туристичних послуг та документи, що доводять розмір понесених вами фінансових втрат. Наприклад, якщо ви повинні були самі оплачувати зворотний рейс до Росії, додайте до документів квитанцію про оплату з зазначенням вартості квитка.