Як повернути гроші з митниці.

Відповідно до поточного законодавства у громадян РФ є право на повернення неправильно сплачених митних зборів, податків та авансових платежів. Для цього потрібно оформлення деяких документів.
Вам знадобиться
  • - документи щодо обчислення та (або) стягування митних платежів;
  • - свідоцтво про постановку в податковому органі на облік;
  • - документи, що засвідчують особу фізичної особи;
  • - зразок підпису фізичної особи.
Інструкція
1
Вивчіть наказ ГТК РФ від 25.05.2004 р № 607, в якому детально описується оформлення процедури повернення (заліку) мит, авансових платежів та податків. Згідно з ним на митний пункт вам необхідно представити, насамперед, платіжний документ, що є підтвердженням надходження в касу митного органу грошових коштів.
2
Підготуйте документи, які послужили підставою для витрачання авансових платежів, або ж паперу, на підставі якого відбувається обчислення та (або) стягування митних платежів. Крім того, необхідно представити підтвердження на папері факту зайвого стягнення або надмірної сплати митних платежів або ж підтвердження того, що стався один з випадків, які описує п.1 по ст. 356 Митного кодексу РФ (виключаючи випадки повернення авансових платежів).
3
Оформіть свідоцтво про постановку в податковому органі на облік (для фізичних та юридичних осіб, зареєстрованих як індивідуальні підприємці), державне реєстраційне свідоцтво юридичної особи або фізичної особи як індивідуального підприємця. Крім того, необхідні документи, які засвідчують особу фізичної особи, включаючи осіб, зареєстрованих як індивідуального підприємця.
4
Уявіть документи з підтвердженням повноваження особи, яким було підписано заяву про залік (повернення) коштів. Прикріпіть до нього зразок підпису даної особи, завірений в установленому порядку.
5
Пройдіть оформлення всіх інших документів, які відповідно до наказу ГТК РФ від 25.05.2004 р № 607 може уявити особа, яка внесла авансові платежі, або ж платник податків і митних зборів з метою підтвердження обґрунтованості повернення коштів.