Як намалювати баскетболіста.

Для того щоб зобразити баскетболіста, необхідно в начерку звичайної людини витягнути пропорції, підкреслити фізичний стан спортсмена і доповнити малюнок деталями, такими як форма і взуття.
Інструкція
1
Почніть малюнок з начерку людини. В процесі роботи зверніть увагу на два факти. По-перше, баскетболісти мають більш подовжені пропорції порівняно з середньостатистичним чоловіком. При цьому, завдяки постійним фізичним навантаженням їх мускулатура добре розвинена, і вони не виглядають худими. По-друге, треба, щоб в малюнку проглядалася динаміка, оскільки спортсмени на майданчику не стоять без діла, вони постійно пересуваються. Тому можна трохи зігнути в колінах ноги, розвести руки в сторони і підняти голову, оскільки погляд баскетболіста завжди націлений на м'яч.
2
Прорисуйте тіло. Виділіть литкові м'язи і мускулатуру на руках і плечах. Якщо ви малюєте баскетболіста, бросающего штрафний, заведіть його руки над головою. Врахуйте, що пальці на руках найчастіше розведені, а не складені човником, оскільки саме таке становище дозволяє отримати більше зчеплення з м'ячем.
3
Зобразіть форму спортсмена. Верхня її частина має вигляд майки без рукавів з V-подібним або круглим вирізом. На ній можна намалювати номер баскетболіста, назва клубу або рекламу спонсорів. Часто вона має вставні деталі іншого кольору з боків. Шорти доходять до середини стегна, вони досить широкі, тому не утрудняють рухів. Часто для запобігання попадання поту в очі спортсмени використовують м'яку пов'язку на голову.
4
Намалюйте взуття. Баскетболісти носять масивні, але легкі кросівки, віддають перевагу світлим носкам.
5
Не забудьте про деталі. Ви можете намалювати м'яч в руках баскетболіста, статеве покриття, викладене паркетною дошкою, кошик з сіткою.
6
Приступайте до розфарбовування. Виділіть кольором гру м'язів, оскільки баскетболісти багато потіють, можна зробити поверхню їх шкіри блискучою. Крім того, якщо ви малюєте не конкретної спортсмена, а хочете зобразити збірний образ, можна зробити гравця темношкірим.