Як треба їсти манго.

Манго є соковитим і неймовірно смачним тропічним фруктом, який має жорстку шкірку і велику кісточку. Тому вживання манго вимагає дотримання деяких правил, особливо якщо він сервірується до столу.
Інструкція
1
При виборі манго намагайтеся віддати перевагу м'яким плодам без видимих пошкоджень шкірочки. Якщо на фрукті є темні вм'ятини - це перша ознака того, що він почав псується. Тому відмовтеся від такої покупки. Манго, залежно від сорту, може бути зеленого, жовто-зеленого або червоного кольору, у формі овалу або краплі. Останній має більш виражений солодкий смак.
2
Манго можна їсти як у свіжому або консервованому вигляді, так і додаючи в деякі страви. Існує кілька способів, що дозволяють розрізати цей фрукт так, щоб його було зручніше вживати. Труднощі можуть доставити тільки груба шкірка і трудноотделяемая кісточка.
3
«Їжачок» За допомогою гострого ножа акуратно розріжте плід на дві однакові частини, кісточку видаліть. Тепер кожну половинку по черзі покладіть м'якоттю вниз на обробну дошку і поріжте на невеликі кубики. Після цього зріжте з кожного шматочка шкірку. Очищені кубики насадите на шпажки або зубочистки, складіть на блюдо і подайте до столу.
4
«Зворотний їжачок» Гострим ножем акуратно зріжте з манго шкірку. Потім зробіть глибокі надрізи у вигляді кубиків по всій поверхні плоду і зніміть їх з кісточки. Даний спосіб більше підходить для приготування салатів, так як шматочки виходять не дуже рівними.
5
«Човник» Розріжте манго уздовж навпіл. Візьміть одну з частин в руку і за допомогою чайної ложки або спеціальної ложки для морозива їжте м'якоть.
6
Існує велика кількість рецептів з манго. Завдяки своєму екзотичному смаку цей фрукт здатний урізноманітнити будь-який стіл, як у вигляді самостійного ласощі, так і в поєднанні з морозивом або фруктовим коктейлем. З манго можна приготувати сік, желе, фруктовий салат і т.д. Східна кухня багата рецептами соусів з манго і підлив для м'яса та морепродуктів.