Як намалювати березу. Як намалювати гілку берези.

Для того щоб зобразити звичайну березу, необхідно знати особливості будови гілок і листя цього дерева, характер забарвлення стовбура і молодих пагонів і відобразити ці деталі в малюнку.
Інструкція
1
Почніть малюнок з проведення допоміжних ліній. Вони повинні сходитися на вершині дерева. Врахуйте той факт, що берези досить стрункі дерева, тому відстань між початковими точками, відповідними основи, не повинно бути дуже великим. Крім того, це дерево рідко буває сильно зігнутим.
2
Зобразіть основні великі гілки. У дорослих дерев вони починають відділятися від основного стовбура досить високо, тому намалюйте кілька розходяться від допоміжних ліній відрізків.
3
Прорисуйте вигини берези. Для цього окресліть опуклі і увігнуті області вздовж стовбура і основних гілок. Підкресліть недосконалості кори, у старих дерев вона може бути покрита тріщинами і горбистими утвореннями. Тонка береста легко відстає від стовбура горизонтальними стрічками.
4
Продовжіть основні гілки берези молодими тонкими пагонами. Вони дуже довгі і гнучкі, тому під вагою листя, нирок і суцвіть загинаються вниз.
5
Зобразіть березові сережки. Їх довжина відповідає розміру крупного березового листа, вони завжди звішуються у напрямку до землі. Зазвичай вони зібрані по дві-три штуки. Зверніть увагу, що суцвіття виростають на кінцях довгих пагонів, вони складаються з безлічі рядів лусочок.
6
Намалюйте листя берези. Вони мають форму ромба або яйця, їх кінець загострений. Крім того, весь край листа зазубрений, на ньому добре проглядаються вісь держака і кілька його бічних відгалужень.
7
Приступайте до фарбування малюнка. Для кори і берести використовуйте відтінки білого, рожевого, жовтуватого. Поздовжні смужки виділіть сіро-чорним. Листя розфарбуйте насичено-зеленим, найсвіжіші мають відтінок молодої трави, старі - темніші. Зверніть увагу, що тонкі пагони на відміну від стовбура або основних гілок пофарбовані в буро-чорний колір.