Як назвати їжака.

У будинку з'явився колючий і фирчала вихованець? Подбайте про облаштування його клітини, наявності годівниць, деревної тирси, смачного ласощі. А головне - не забудьте обрати для їжачка оригінальне ім'я.
Інструкція
1
Не давайте колючому вихованцеві котячу або собачу кличку, краще придумайте йому цікаве, екстравагантне або просто смішне ім'я. Якщо по звичках він нагадує вам аристократа, дайте йому одне з модних екзотичних імен, наприклад, Гарольд, Геркулес, Зої, Оскар, Патрік, Петруччо, Стюарт.
2
Цілком доречним буде і яке-небудь звичайне чоловіче ім'я. Ви можете назвати їжачка на західний манер, скажімо, Алан, Арні, Гантер, Джо або Джозеф, або звернутися до улюблених вітчизняним іменах: Богдан, Борис, Федір, Гліб, Жорка.
3
Якщо ви хочете підійти до справи з часткою гумору, назвіть вихованця одним з імен відомих в історії людей, наприклад, Бальзак, Ірвін, Колумб, Архімед, Магомет, Моцарт. У категорію дотепних кличок для їжака можна вписати й імена різних персонажів: Балу, Бівіс, Вжик, Капітан Морган, Клаус, Нафаня, Яго.
4
Поспостерігайте за поведінкою вихованця і його активністю. Можливо, саме ці показники стануть основою для вибору клички: Акробат, Хрустяш, Втікач, Бегунок, Бродяга, Буравчик, Буркун, Жмурик.
5
Якщо вам важко зупинитися на якомусь одному імені, називайте вихованця зменшувально від слова їжак, скажімо, Ёжа, Ёшка, Ёженька, Єжи (з наголосом на перший склад). Або підключіть фантазію і придумайте ім'я, співзвучне з ежіной нашіптування, наприклад, Шуша, Жужа, Фуфік, Шурик, Пижик або просто Уф.
6
А що робити, якщо ваш їжачок - самка? Підберіть ім'я, виходячи із зазначених вище кроків: екзотичне (Дебора, Лілу), ім'я знаменитої красуні (Одрі, Мерілін), історичної особистості або героїні (Бонні, Марго), оригінальне жіноче ім'я (Джина, Дженіффер) або будь-яке інше залежно від фантазії (Ожина, Фенька, Бусинка, Фру-Фру і т.д.).
7
Існують також і універсальні імена, які однаково підходять самцям і самкам - Боня, Бука, Кейт, Роккі, Мішель та ін.