Як наносити маску з глини.

Глина є продуктом дуже добре відомим у світі косметології. Це чудовий природний адсорбент, який в буквальному сенсі слова «вбирає» в себе різноманітні побічні продукти життєдіяльності нашої шкіри, що робить маски з глини дуже актуальними.
Інструкція
1
Глина буває різних сортів, які визначаються її кольором і хімічним складом, залежно від цього можна підібрати її для певного типу шкіри. Наприклад, на запалену шкіру робить благотворний вплив зелена глина, до складу якої входять іони цинку і міді. Червона і рожева глина підходить для сухої. Глина блакитного кольору містить велику кількість мінералів. А біла володіє глибоким, але в теж час щадним впливом.
2
Розведіть глину для маски тільки чистою і прохолодною водою у співвідношенні, зазначеному на упаковці. Перемішуйте її дуже ретельно, щоб не було ніяких грудок. За консистенцією складу повинен бути густим, інакше він буде стікати з особи.
3
Добре очистіть і підсушіть шкіру. Потім накладіть щільний шар. Наносите маску так, щоб вона повністю закривала шкіру обличчя, крім зони навколо очей - вона і так дуже суха, тому що в цій області відсутні сальні залози.
4
Не тримайте глиняну маску на обличчі надто довго. Якщо ви дочекаєтеся, поки маса повністю висохне, то може пересушити шкіру. Якщо у вас жирна шкіра, достатньо буде 20 хвилин, якщо нормальна або комбінована - 10, а для сухої вистачить і 5 хвилин. Для запобігання зневоднювання після зняття маски змастіть шкіру зволожуючим кремом.
5
Коли глиняна маска висохне, трохи збризніть її водою, щоб вона обмокла, і видаліть її за допомогою вологої серветки або просто змийте прохолодною водою.
6
Якщо у вас жирна шкіра, застосовуйте маску з глини не частіше 2-х разів на тиждень, якщо суха або нормальна - не частіше 1-го разу на тиждень.
7
Маски з глини можете наносити не тільки на все обличчя, а й на окремі «проблемні зони» (зону підборіддя або декольте, наприклад).
8
Маски на основі глини здатні звузити пори, зменшити запалення і надати шкірі здоровий і красивий матовий колір.