Як намалювати гранат.

Для того щоб намалювати гранат, необхідно представляти будова цього фрукта, зобразити безліч зерен усередині нього і виділити на поверхні плода найбільш освітлену і затінену частини.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжної геометричної фігури. Намалюйте коло. На одній його стороні виділіть двома лініями чашечку, яка залишається після утворення плоду. Її краї нагадують сужающиеся шкірясті пелюстки.
2
Зобразіть на поверхні граната опуклості, оскільки ідеально круглих плодів не зустрічається.
3
Намалюйте надріз або розлом на поверхні граната. Розділіть внутрішність на камери, в яких виростають насіння. Усередині зобразите м'ясисту плоть і плівочки, які відокремлюють одні насіння від інших. В одному плоді може бути від шести до дванадцяти таких камер. Крім того ви можете намалювати розсипалися зерна на поверхні столу.
4
Прорисуйте насіння. Вони мають яйцеподібну форму, всередині кожного розташована невелика довгаста кісточка. Вона знаходиться у вузькій частині кожного насіння, там, де воно кріпиться до неїстівної м'якоті.
5
Приступайте до фарбування малюнка. Шкірка плоду має рожево-червоне забарвлення, але бувають гранати жовто-оранжевого кольору, а деякі фрукти набувають буро-червоний відтінок. Крім того, на поверхні зовнішньої шкірки можуть бути помітні потемніння, у старих фруктів вона втрачає пігмент і стає сірувато-жовтою. Не забудьте виділити області світла і тіні на шкірці, щоб плід не виглядав плоским.
6
Виділіть молочно-білим або дуже світлим жовтуватим плівочки між камерами і неїстівну частина плода. Зобразіть м'який перехід від яскравого кольору шкірки до кольору нутрощів в місцях розлому фрукта.
7
Раскрасьте зерна граната. Вони мають яскравий рубіновий колір, незрілі насіння більш бліді, іноді рожеві або навіть білуваті. Біла кісточка всередині практично не просвічує за яскравою м'якоттю, її обриси видно тільки при прямо направленому світлі. На кожному зернятку зобразите відблиск, виділіть темним кордону між ними.