Як назвати жителів пензи.

Як називати жителів Пензи - «Пензенцамі», «пензякамі» або як-небудь ще? Який з варіантів є правильним або кращим? Над цим питанням ламають голову багато - у тому числі і самі жителі Пензи.
Інструкція
1
В словниках вказані два варіанти найменування жителів Пензи: «пензенцев» (в чоловічому та жіночому роді - пензенец і пензенка) і «пензякі» (пензяк і пензячка). З точки зору норм і правил російської мови обидва варіанти абсолютно рівноправні, і можна використовувати як той, так і інший.
2
Реальність дещо складніше, ніж словникові норми. Історична назва «пензякі», що існує з сімнадцятого століття, з моменту заснування міста, багатьом здається зараз просторічним, жаргонним або навіть образливим. Тому жителі Пензи часто наполягають, щоб їх називали саме «Пензенцамі», і ніяк інакше. Водночас, особливо в середовищі старожилів Пензи існує і зворотна точка зору - що слово «пензенец» (яке увійшло в мову тільки в останній третині ХХ століття) - офіціозне і дуже «радянське», тому треба дотримуватися історичної назви.
3
Фахівці з російської мови, втім, вважають, що варіант «пензенец» все-таки є більш поширеним і тому кращим. Правда, слово «пензенка» в мові так і не прижилося, і вживається дуже рідко. Тому жінок зазвичай називають просто «мешканками Пензи».