Як намалювати коалу.

Для того щоб намалювати коалу, необхідно в одному малюнку об'єднати зображення ведмедя, кішки і чебурашки. Крім того, варто звернути увагу на особливості будови кінцівок цього сумчастого забарвлення шерсті.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Зобразіть подовжений овал, відповідний тулуба, і коло, який згодом ви трансформуєте в голову. Дотримуйтесь пропорції, діаметр кола повинен становити половину довжини овалу, оскільки через густий хутра голова у коали здається досить великий. Кінцівки цього сумчастого на етапі створення начерку можна окреслити подовженими овалами.
2
Прорисуйте морду коали. Для цього шляхом відсікання частини кола виділіть прямий довгий ніс. Закінчите його досить великий областю, відповідної носі, на цій ділянці шерсть дуже коротка і щільна. На рівні верхньої межі виділеної зони зобразите овальні очі. Зверніть увагу, що вони вельми опуклі, а зіниця у коали вертикальний. У внутрішнього куточка ока намалюйте кілька довгих волосків, кромка нижнього і верхнього століття позбавлена рослинності. На кінчику носа зобразите великі розбіжні ніздрі.
3
Не забудьте про вуха. Вони досить великі, із зовнішнього боку і по краю покриті довгою шерстю. Майте на увазі, що у самців волосся довше, зате у особин жіночої статі шерсть м'якше і пишніше, особливо в нижній частині морди.
4
Зобразіть тулуб. Скелет коали трохи схожий на скелет кішки, так що врахуйте в малюнку округленими спини. Вся поверхню тіла сумчастого покрита густою м'якою шерстю.
5
Прорисуйте кінцівки коали. Оскільки основний спосіб пошуку прожитку - лазіння по деревах, лапи коали трансформувалися в процесі еволюції. На передніх кінцівках виділіть два пальці (у людей вони відповідають великому і вказівному), за допомогою яких коала чіпляється за гілки, інші не так розвинені, але всі мають міцні кігті. На задніх лапах «робочий» палець один, але він позбавлений кігтя, інші чотири закінчуються як звичайно.
6
Приступайте до фарбування. Для вовни спини, лап і лоба використовуйте сірий колір, груди, підборіддя і живіт виділіть світлішим відтінком. Ніс у коали чорно-сірий, а очі коричневі.