Як нафарбувати швидко очі.

Щоб підкреслити глибину і привабливість своїх очей, необхідно грамотно нанести макіяж. А в деяких ситуаціях важливо вміти не тільки якісно, але й швидко зробити очі чарівними.
Інструкція
1
Одним з головних моментів при нанесенні макіяжу є правильно підібрана косметика. Тіні вибирайте в залежності від кольору очей. Якщо ви - володарка блакитних або сірих очей, віддайте перевагу спокійним, пастельним тонам, Якщо у вас темні очі, накрасьте їх тінями контрастного, насиченого відтінку. Олівець повинен бути тонким і м'яким, а ось туш може бути будь-яка, в залежності від ваших уподобань.
2
Перш ніж наносити макіяж, підготуйте заздалегідь шкіру. Для цього спочатку очистіть її, нанесіть зволожуючий крем і почекайте, щоб він добре вбрався. Темні кола під очима замаскуйте коректором. Верхні повіки трохи припудріть.
3
Підведіть очі олівцем. Проведіть чітку і рівну лінію, починаючи від внутрішнього кута ока, як можна ближче до краю вій. Закінчити лінію можете у зовнішнього краю ока або ж можете зробити «стрілки», вивівши лінію трохи далі зовнішнього краю. Замість олівця ви можете скористатися і підведенням, але щоб намалювати стрілки нею, необхідно мати певні навички.
4
Тепер нанесіть тіні. Зробити це можна або спеціальним пензликом, або ватною паличкою, або просто пальцем. Підбирайте тіні в залежності від типу вашої шкіри. Якщо вона жирна, вам підійдуть сухі розсипчасті. Якщо ж суха, віддайте перевагу рідким, щільним тіням. Наносите тону в послідовності від самого світлого до самого темного. Тінями темних відтінків накрасьте зовнішні куточки очей, а внутрішні і частину століття під бровами висвітліть. Такий макіяж зробить ваш погляд більш глибоким і виразним.
5
Туш для вій накладайте в останню чергу. Краще нанесіть її в два шари, цим ви досягнете кращого ефекту і довгостроковості макіяжу. Вії обов'язково розчешіть спеціальною щіточкою і підкрутіть при бажанні.