Як краще носити кільця.

Кільце для сучасної людини є прикрасою, що підкреслює його смак, статус і соціальний стан. І те, на який палець його надіти, вирішує лише сам володар ювелірного виробу. А ось астрологи, психологи і хіроманти вважають, що від того, на яких пальцях людина буде носити кільця, залежатиме його поведінку в суспільстві.
Інструкція
1
Кільця на правій руці говорять про стан свого власника на даний момент. Прикраси ж на лівій руці показують, який стан було б для нього бажаним.
2
Якщо ви емоційні і збудливі, носите кільце на великому пальці. Прикраса стримуватиме ваш темперамент, приборкає агресію до оточуючих і допоможе зробити процес спілкування з людьми більш легким і гармонійним.
3
На вказівному пальці кільце рекомендується носити сором'язливим і нерішучим людям. Прикраса здатне підвищити самооцінку свого власника, зробити його більш рішучим і проникливим, допомогти повірити в свої сили і розширити горизонти пізнання. Крім того, кільце на вказівному пальці - символ успіху і удачі. Прикрасивши ювелірними виробами обидва пальця, на лівій і правій руці, ви дасте зрозуміти оточуючим, що не зупинитеся ні перед чим у прагненні домогтися бажаного.
4
Кільце на середньому пальці допоможе вам подолати життєві труднощі, наділить мудрістю, постійністю і відданістю. Центральний палець руки, найдовший і помітний, щонайкраще демонструє надягнуте на нього колечко. Саме тому на ньому прийнято носити фамільні прикраси.
5
Прикраса на безіменному пальці в першу чергу свідчить про сімейний стан свого володаря. Кільце на лівій руці говорить про бажання знайти свою другу половинку. Кільце на правій руці носять люди, одружені. Це відноситься до шлюбній варіанту. Будь-яке інше прикраса на безіменному пальці підкреслює пристрасть свого власника до краси, вишуканості і розкоші. Якщо ви спокійні і впевнені в собі, зупиніть свій вибір на маленькому акуратному колечку. Якщо ж ви емоційні і експресивні, віддайте перевагу великому виробу.
6
Присутність кільця на мізинці говорить про самозакоханості, кокетуванні, спритності і схильності до інтриг. Прикраса на цьому пальці допомагає встановлювати ділові контакти і знаходити спільну мову з будь-якою людиною.