Як заборонити доступ до інтернет-додатків. Як заборонити додатком доступ до вконтакте.

Коли ваш комп'ютер може бути використаний не за призначенням, наприклад, маленькими діточками, потрібно ввести обмеження доступу до інтернету, в тому числі і до інтернет-додатків. Найпростішим виходом з такої ситуації є використання антивіруса KIS (Kaspersky Internet Security). Він і від атак на порти ПК захистить, і не дасть іншим користувачам вашої відсутності користуватися інтернетом, і заблокує доступ до мережі деяким програмам.
Інструкція
1
Варто відзначити, що можливість використання комп'ютера дітьми у вашу відсутність - це не єдина проблема, яку можна вирішити шляхом блокування доступу до інтернету. Без вашого відома деякі програми можуть автоматично звертатися до мережі, збільшуючи витрату трафіку і сповільнюючи також швидкість з'єднання.
2
Для закриття доступу до інтернету відкрийте спочатку KIS. У правій верхній стороні віконця програми ви знайдете посилання, що вас перемістить до пункту «Налаштування».
3
Подивіться на ліву панель вікна - там вам потрібен пункт «Захист». Потім увійдіть в розділ «Мережевий екран». У правій панелі потім поставте галочку напроти пункту меню «Включити» - «Мережевий екран». Клікніть по кнопці «Налаштування».
4
З'явиться вікно «Мережевий екран». В ньому виберіть вкладку «Правила фільтрації». Відкриється список програм, де потрібно вибрати ту, доступ якої до інтернету ви хочете закрити. Вибравши програму, натисніть на кнопку «Додати» під списком.
5
У віконці «Мережеве правило» потрібно перейти в групу під назвою «Дії», потім вибрати «Заблокувати» і в списку «Мережевий сервіс» вибрати пункт, назва якого звучить як Web Browsing. Потім натисніть на Ок.
6
Далі у віконці «Мережевий екран» виберіть вкладку «Правила фільтрації». Під тією програмою, що ви вибрали раніше, з'явиться напис «Заборонити». Тут вам потрібно натиснути на кнопку Ок.
7
Потім ще раз натисніть на Ок у вікні зміни налаштувань. Після цього обрана програма не зможе звертатися до інтернету. Доступ до нього для неї буде закритий.
Корисна порада
За допомогою Касперського ви можете не тільки закривати доступ до інтернету тим чи іншим додаткам, ви також зможете і зовсім заборонити користування комп'ютером без введення спеціального пароля. Тут як вийде: користувач включить комп'ютер, а коли ОС завантажиться, на екрані з'явиться оповіщення програми KIS, де буде запропоновано ввести пароль протягом невеликого проміжку часу. Якщо його не ввести, комп'ютер відключиться.