Як спроектувати мережу.

Коли потрібно спроектувати і побудувати мережу між двома ноутбуками (або нетбуками), обходитися краще без використання мережевих кабелів, що незмінно загрожує зниженням швидкості передачі даних. Однак у цьому випадку мобільні комп'ютери залишаються мобільними. Провід не заважають, бо їх просто немає.
Інструкція
1
Велика частина бездротових адаптерів нетбуків і ноутбуків функцію Soft + AP (власне створення бездротової точки доступу) не підтримує. Тим не менш, два мобільних комп'ютери в локальну мережу об'єднати можна, як можна і доступом до інтернету обидва пристрої постачити.
2
Увімкніть один з ноутбуків, якщо ви цього ще не зробили, до гнізда на його мережевій платі підключіть кабель з'єднання з глобальною мережею.
3
Проведіть деякі настройки даного з'єднання. Звертайте свою увагу на вимоги і рекомендації вашого провайдера. Потім перевірте, чи все з підключенням в порядку.
4
Далі потрібно налаштувати власне мережу між мобільними пристроями. Відкрийте першим ділом центр управління мережами, а також загальним доступом. Потім клікніть по пункту меню «Управління бездротовими адаптерами». Знайдіть на головній панелі інструментів кнопочку «Додати», натисніть на неї.
5
Далі вас повинен цікавити підпункт «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Клацніть по ньому лівою кнопкою миші, потім відкриється вікно, глее потрібно буде натиснути на кнопку «Далі». Задайте SSID вашої мережі, із запропонованих варіантів виберіть тип безпеки. Потім введіть необхідний для отримання до вашої мережі доступу ключ. Постарайтеся придумати якомога більш складний, але разом з тим легко запам'ятовується особисто вами ключ.
6
Навпаки пункту під назвою «Зберегти параметри цієї мережі» поставте галочку, натисніть на «Далі», після чого з'явиться вікно. Там буде сказано, що мережа вже готова до використання.
7
Тепер вам потрібен другий ноутбук. Увімкніть на ньому пошук бездротових підключень. Виберіть створену вами недавно мережу і натисніть на кнопку «Підключення», потім введіть у новому віконці ключ доступу до мережі.
8
Тепер на цьому ж ноутбуці відкрийте настройки бездротового адаптера. Вам потрібно вибрати властивості протоколу TCP/IPv4 і задати для появи меню наступні параметри: - 135.135.135.2 - IP-адреса; - Маска підмережі - вибирається системою автоматично; - 135.135.135.1 - основний шлюз; - 135.135.135.1 - DNS-сервери.
9
На першому комп'ютері відкрийте той же самий пункт, що був зазначений в кроці 8. Тут треба заповнити лише одне поле - поле IP-адреси: 135.135.135.1.
10
Залишилося відкрити доступ до інтернету для другого комп'ютера в мережі. Для цього на першому ж мобільному пристрої, відкрийте вікно властивостей підключення до інтернету, після чого виберіть вкладку під назвою «Доступ». Потім увімкніть пункт, який відповідає за надання загального доступу до глобальної мережі. Тут вкажіть створену вами мережу і збережіть налаштування.