Як поставити автореєстрацію.

Створивши красивий, оригінально оформлений сайт, вам потрібно залучити цільову аудиторію. Один із способів цього досягти - проведення процедури автоматичної реєстрації вашого інтернет-ресурсу.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що сайт більш не потребує оптимізації і що він не буде забанений пошуковими системами. Реєстрація сайту - це розміщення посилань на різних ресурсах в інтернеті за допомогою спеціальних сервісів. Коли на таких сервісах реєструється новий сайт, він обзаводиться великою кількістю зовнішніх посилань. Популярність ресурсу якраз залежить від їх кількості.
2
Щоб приступити до процедури автореєстрації сайту, зайдіть на сервіс, який представляє такі послуги. Їх багато, наприклад, 1ps.ru - один з них. Ви зможете зареєструвати тут свій інтернет-ресурс в більш ніж 12 000 каталогів, а також різних пошукових системах. Хоча така величезна кількість реєстрацій зазвичай і не потрібно. Тисячі сервісів буде цілком достатньо. Можете ще (за окрему плату) скористатися деякими спеціальними послугами, які дозволяють залучити до реєстрації фахівців у даному напрямку.
3
Для зручності створіть у себе на сайті сторінку, яка буде спеціально призначена для розміщення там зворотних посилань на всі каталоги, з якими ви хочете працювати. Краще орієнтуватися на так звані «білі» каталоги. Вони, на відміну від «сірих» їх аналогів, розміщення зворотних посилань на сайті не вимагають. Така вимога просто засмічує зайвою інформацією ресурси в мережі, крім того, воно знижує рейтинг сайту в різних пошукових системах.
4
Добре буде завести новий ящик електронної пошти - для обслуговування різних реєстрацій. Потрудіться над створенням якомога більшого числа унікальних описів вашого сайту. Або можете доручити цю роботу комусь ще. Один опис краще використовувати для того, щоб провести реєстрацію, на сервісах тридцяти, не більше.
5
У день рекомендується реєструватися на тридцяти-п'ятдесяти каталогах. Якщо ця кількість буде більше, ваші реєстрації можуть бути сприйняті як спам. Для простеження процесу просування сайту періодично заходите на сервіси на зразок bel.ru. Щоб максимально спростити процес, можна порадити зберегти шаблони реєстрації.