Як перенести домен до іншого реєстратора. Як перенести домен від одного до іншого.

Ви зіткнулися з необхідністю переносу домену до іншого реєстратора. Іншими словами, вам потрібно змінити хостинг. У подробиці причин вдаватися не варто, це не має особливого значення. Отже, переїжджати на новий хостинг - це справа не дуже просте, поставтеся до нього з усією відповідальністю, дотримуючись встановленого порядку дій.
Інструкція
1
Створіть резервну копію бази даних вашого сайту (Mysql). Скористайтеся для цього скриптом Sypex Dumper - створіть копію БД і зробіть її експорт на ПК. Заархівуйте потім всі файли, а також директорії, які включені в ваш ресурс.
2
Для досвідчених програмістів оптимальним буде упаковка файлів в tar.qz - Unix-архів. Для цього скористайтеся будь-яким зручним для вас файловим менеджером.
3
Далі необхідно на обраному хостингу зареєструвати новий домен. Не забудьте згадати в процесі реєстрації, що на нього ви перенесете свій сайт.
4
Після створення домену зайдіть в панель управління хостингу, щоб створити там нову базу даних для вашого сайту, порожню. Далі скопіюйте на хостинг всі файли і директорії вашої БД. Скористатися для цього ви можете протоколом FTP або за допомогою SSH, а також команди wget (ось як це буде виглядати: wget http://старий_адрес_сайта.ru/файл_архіва_файлов_сайта.tgz). Другий варіант швидше. Скопіювати архів в новий домен, а саме - в його кореневої каталог.
5
Коли копіювання закінчиться, розпакуйте архів за допомогою відповідної команди, після чого слід видалити записи про домен з панелі управління старого хостингу.
6
Змініть DNS-записи домену, поновіть їх, тому що сайт тепер стане недоступним на старому домені. Однак вам адже потрібно буде зберегти вашу постійну аудиторію, тому проінформувати її потрібно завчасно, щоб люди знали, яким стане новий адресу сайту.
7
Щоб змінити DNS-записи, зайдіть в панель менеджменту реєстратора доменних імен, в настройках впишіть DNS-сервери нового хостинг-провайдера. Оновлення якийсь час будуть недійсними. Щоб вони почали діяти, почекайте близько декількох годин.
8
Далі необхідно відновити дані в новій БД. Щоб імпортувати в неї збережені таблиці, скористайтеся Sypex Dumper. Для доступу до БД встановіть нову в'язку «логін-пароль».
9
Після завершення імпорту БД змініть файл конфігурації CMS, помінявши логін з паролем і назва БД. Справа за малим - перевірте права доступу до файлів і директорій, а також те, наскільки коректно ваш сайт запускається на новому хостингу.