Як підключити мікрофон для караоке. Як підключити караоке мікрофон.

Улюблена забава багатьох - караоке - просто немислима без гарного мікрофона . Саме він разом з динаміками колонок передає всю красу (за її наявності) голоси вокаліста.
Інструкція
1
Визначте місцезнаходження звукових входів на своєму домашньому приймачі. У більшості приймачів є входи на передній і задній частині. Зазвичай дюйм 1/4 або вхід стерео дюйма 1/8 (гніздо для навушників). При наявності використовуйте це гніздо. Інакше, визначте місцезнаходження самого легкодоступного RCA -входить.
2
Ідентифікуйте штепсель на своєму мікрофоні. У більшості мікрофонів є штепсель дюйма 1/8, подібний до того, що ви бачили б на навушниках.
3
Підрахуйте смуги на штепселі. Штепсель з двома чорними смугами - стерео (ліві і праві канали). Три чорні смуги позначають моно (один канал).
4
Визначте потреби адаптера. Якщо штепсель мікрофона має дві смуги і той же самий розмір як гніздо приймача караоке, ви не потребуєте ні в яких адаптерах. Увімкніть мікрофон безпосередньо в звукові входи приймача караоке. Секція "Tips" нижче містить розкладку загальних комбінацій адаптера.
5
Приєднайте вхідний канал на своєму приймачі. Зазвичай, переднє гніздо для навушників підписана "Aux". Коли ви почуєте звук в звукових колонках караоке, то значить, ви знайшли правильний канал.