Як закріпити банер.

Успішне і швидке просування сайту та отримання заробітку на ньому неможливо без розміщення різних рекламних банерів. Варто також відзначити, що анімовані квітчасті зображення можуть служити і свого роду прикрасами для сайту.
Інструкція
1
Щоб закріпити банер на сайті, спочатку отримаєте його (банера) діючий HTML-код. Якщо банер надається системою банерообміну або ви його отримали допомогою служб контекстної реклами, вам потрібно зайти в свій аккаунт відповідної служби, щоб згенерувати потрібний код.
2
Звичайним банером називають зображення, що виводиться на сторінках інтернет-сайту. Приблизний код для нього буде виглядати наступним чином: , де url банера - це власне значення url даного зображення.
3
Увійдіть на свій інтернет-ресурс в режимі його адміністрування, потім виберіть у шаблоні місце, де ви бажаєте банер помістити. Враховуйте його розміри, так як занадто широкий банер може розтягнути інші елементи вашого сайту, а це призведе до того, що ними незручно буде користуватися. Та й навряд чи це буде красиво виглядати.
4
CRT банера, який розташований в «шапці» сайту, вище, ніж у того, що знаходиться де-небудь збоку. Однак не забувайте про релевантності: якщо ваш сайт комп'ютерної тематики, а в його шапці буде красуватися що не пов'язана з комп'ютерами реклама, це відштовхне частина користувачів.
5
Зайдіть в панель менеджменту CMS і виберіть розділ під назвою «Редагування шаблонів». Відкрийте той, який вам потрібен. Можете вчинити по-іншому - завантажити по FTP шаблон або його якісь частини на жорсткий диск вашого комп'ютера і там його відкрити за допомогою текстового редактора.
6
Вставте код банера в обране місце. Якщо для нього ви вибрали бічне меню, потрібно буде скопіювати розмітку контейнера елемента меню. Потім вставте HTML-код банера. Контейнером елемента, як правило, є елемент списку L1.
7
Зробивши необхідні правки, збережіть оновлений шаблон, для чого потрібно просто в панелі управління вашим сайтом натиснути кнопочку «Оновити файл». Якщо ви редагували шаблон на жорсткому диску комп'ютера, збережіть його і потім по FTP завантажте на ваш сайт. Не забудьте переконатися в тому, що банер знаходиться там, де і планувалося. І зверніть увагу на те, як змінюється його розташування при тенх чи інших змінах розмірів вікна браузера.