Як увійти в систему банку.

Багато власників банківських карт мають прекрасну можливість здійснення операцій з готівкою, які маються на карті, не виходячи з квартири. Вам потрібно лише мати комп'ютер з доступом до інтернету і піти реєстрацію в системі банку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - банківська карта;
  • - реєстраційний номер банківського клієнта.
Інструкція
1
Багато банків, особливо великі, мають онлайн-сервіси, які дозволяють клієнтам здійснювати віддалене управління банківськими рахунками. Знайти такий сервіс можна, набравши в пошуковій строчці використовуваного вами браузера вираз «банк-клієнт» або «клієнт-банк», а також назва вашого банку.
2
Скачайте банк-клієнт, якщо такого ще немає у вас на комп'ютері, і встановіть його, дотримуючись порад майстра установки. Пройдіть процедуру реєстрації. Врахуйте: в деяких банківських установах ідентифікація користувача походить за допомогою спеціальних пристроїв - сканера відбитків пальців або електронного ключа. А отримати ви їх можете, коли оформите відповідні документи.
3
Проте в переважній більшості випадків подібні пристрої не використовуються. Досить просто встановити програму, її запустити, в віконці ввести ваші ідентифікаційні дані (як правило, це номер вашої банківської карти або реєстраційний номер, або Internet Banking ID, що видається користувачу після реєстрації).
4
Успішно ввівши дані, ви потрапите на сторінку з пропозицією ввести дані типу дати вашого народження, коду CVV або інших даних - тут все залежить від того, послугами якого саме банку ви користуєтеся. Ввівши ці дані, ви зможете отримати доступ до вашого віртуального банківського особистого кабінету.
5
Ви можете переглядати інформацію вашого особового рахунку, проводити самостійні платежі. Однак треба усвідомлювати, що чим більше у вас можливостей, тим більше ви ризикуєте, якщо раптом до вашого аккаунту отримають доступ сторонні люди. При укладенні договору на надання послуг системи інтернет-банкінгу обов'язково цікавтеся питанням безпеки. Так, дуже навіть зручно і безпечно користуватися підтвердженням операцій з рахунком через СМС.
6
Намагайтеся раз в, скажімо, місяць міняти пароль до вашого аккаунту. І з чужих комп'ютерів, наприклад, з Інтернет-кафе, в систему інтернет-банкінгу не заходьте. І покупки в інтернеті намагайтеся не оплачувати за допомогою своєї банківської карти. Для цих цілей краще завести її віртуальний аналог.