Як увійти на сайт без реєстрації.

В даний час на просторах інтернету зустрічається безліч різних розважальних і пізнавальних ресурсів. На жаль, багато з них вимагають реєстрації, щоб користувач міг з комфортом ними користуватися. Звичайно, на сайт з секретною інформацією вас ніхто не пустить, а от на самий звичайний розважальний сайт ви цілком можете зайти, чи не реєструючись на ньому.
Інструкція
1
Після проходження процедури реєстрації користувач отримує додаткові можливості, у нього з'являється доступ до закритих раніше розділах небудь форуму сайту. Зайти на ресурс без реєстрації ви можете, просто ввівши адресу головної сторінки сайту в адресну строку браузера і натиснувши на Enter.
2
Велика частина сайтів в інтернеті дозволяє переглядати вміст без реєстрації, що автоматично відмітає рішення даної проблеми, оскільки і проблема вже перестає їй бути.
3
До таких ресурсів зазвичай відносяться новинні сайти і каталоги статей. Ви можете спокійно зайти на такий портал і переглядати новини, читати статті і так далі. Сюди ж можна віднести відкриті форуми (без реєстрації на форумі часто не можна залишати там коментарі та створювати теми, але переглядати вже наявні теми можна), сайти-візитки і багато інших категорій інтернет-ресурсів.
4
Часом буває, що сайтом можна користуватися без реєстрації, проте на екрані, наприклад, може то і справа вискакувати спливаюче повідомлення з пропозицією зареєструватися. Ви можете його закрити і продовжити переглядати вміст сайту, поки не перейдете на іншу його сторінку. Це, звичайно, дратує, але якщо вам не хочеться реєструватися ще на одному сайті, щоб не довелося запам'ятовувати ще одну в'язку «логін-пароль», можна залишити все як є.
5
Зрозуміло, ніхто не відміняв звернення до програмістам, щоб ті вирішили проблему входу на інтернет-ресурс, але тут є один важливий момент. Якщо творцями сайту не передбачено його використання без реєстрації, вхід на нього за допомогою програмістів з боку або хакерів буде вже порушенням чинного законодавства. Якщо у вас є велика нужда зайти на сайт, напишіть адміністраторам ресурсу і опишіть проблему. Якщо причини вагомі, ваше прохання можуть задовольнити.
6
Якщо вам потрібно зайти на форум будь-якої гри або розважального порталу без реєстрації, можна спробувати зареєструватися відповідно в грі або на самому порталі. В деяких випадках реєстрація на пов'язаному з ресурсом форумі відбувається автоматично разом з реєстрацією на самому ресурсі.
Корисна порада
Дуже часто буває, що сайти, які дозволяють користувачам спокійно переміщатися по їх сторінкам і переглядати інформацію без реєстрації, містять якісь віруси, які можна підчепити, перейшовши по якій-небудь посиланням. Враховуючи це, подбайте про те, щоб у вас на ПК був встановлений антивірус з актуальними вірусними базами і діючою ліцензією.