Як повернути пароль від мила.

Забути пароль від своєї електронної пошти може кожен. Однак відновити його можливо. Тут все залежить від того, наскільки повно і коректно ви вказали відомості про себе при реєстрації поштової скриньки. Це може зайняти за часом від пари хвилин до декількох діб.
Інструкція
1
Якщо у вас браузер Mozilla Firefox, зробити це найпростіше. Для цього потрібно перейти в меню «Інструменти», потім «Настройки», «Захист» та «Збережені паролі». В наступному віконці відобразяться всі паролі, і ви зможете знайти потрібний вам. Але це тільки за умови, якщо пароль був збережений браузером.
2
У випадку з браузерами Safari і Internet Explorer потрібно зайти на поштовий сервер, після чого ввести в потрібне поле логін від вашої електронної поштової скриньки. Натисніть під формою для введення даних або праворуч від неї на кнопку «Забули», «Згадати пароль» або «Немає доступу до облікового запису», а потім на «Далі».
3
У випадку якщо ви вводили при реєстрації секретне питання, при запиті системи введіть відповідь на нього у відповідне поле, після чого клікніть по кнопці "Далі".
4
Якщо ви відповіли правильно, вам відразу ж запропонують замінити пароль. Якщо ж відповідь на секретне питання ви відповіли невірно, тоді введіть якусь додаткову інформацію, як то: номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації, ще один електронний поштовий ящик, який зареєстрований на вас, чи інше.
5
Якщо така інформація вами не вказувалася або вже втратила актуальність (змінили номер мобільного телефону, наприклад), напишіть в службу підтримки сайту листа з проханням відновити пароль. Заповніть для цього встановлену форму звернення.
6
Однак врахуйте, що служба підтримки вам відразу не відповість. Вам доведеться чекати близько 3-5 робочих днів. Якщо вам прийде відмова у відновленні втраченого доступу до аккаунту (у випадку, наприклад, нестачі інформації), можна спробувати ще раз написати лист, ввівши по максимуму будь-які дані, які були пов'язані з діяльністю на вашому ящику електронної пошти. Наприклад, це можуть бути дати відправлення листів, приблизна дата реєстрації вашої адреси електронної пошти, контакти, збережені в адресній книзі, і так далі.
7
Якщо зазначені вами в процесі реєстрації дані відповідають паспортним, можете прикріпити до відправляти листи скан відповідних сторінок паспорта, водійського посвідчення яких інших засвідчують вашу особу документів.