Як згадати математику.

Іноді, щоб допомогти своїй дитині з домашнім завданням або бажаючи вступити до вузу через кілька років після школи, доводиться заново згадувати весь пройдений курс математики. Зробити це цілком реально, необхідно лише скористатися різними on-line і off-line способами.
Вам знадобиться
  • - шкільні підручники з математики;
  • - довідник з елементарної математики;
  • - доступ в інтернет;
  • - послуги репетитора;
  • - розклад занять;
  • - зошит.
Інструкція
1
Ви можете скористатися шкільними підручниками з математики, але якщо вам потрібно швидко згадати всі основні формули, аксіоми і теореми, то кращим рішенням буде підібрати хороший довідник, в якому в стислому вигляді буде представлено все те, що дуже докладно пояснено в підручниках. Довідкові посібники з математики можна придбати в будь-якому книжковому магазині, як у друкованому, так і в електронному варіанті.
2
В інтернеті існує безліч сайтів, на яких представлені всі основні теоретичні відомості та практичні приклади як з елементарної, так і з вищої математики. Крім того, в мережі можна переглянути відео-уроки з математики і навіть стати учасником школи-on-line з підготовки до ЄДІ - 2012.
3
Якщо ви оцінюєте свої знання з математики як дуже слабкі або практично нульові, а здатність до самоосвіти вважаєте низькою, зверніться до має хорошу репутацію репетитора. Він визначить ваші слабкі місця в теорії та практиці, після чого, використовуючи напрацьовані методики навчання, зможе в короткі терміни надати вам ефективну кваліфіковану допомогу. Цей метод зручний в тому випадку, якщо вам важливо відновити знання в короткі терміни.
4
У випадку, якщо ви все-таки мають намір самостійно згадувати математичну теорію і намагатися відпрацьовувати її на практиці, головною умовою ваших занять повинні бути систематичність і поступовість. Складіть для себе розклад ваших «уроків», відводите на них достатня кількість часу, заведіть спеціальний зошит для конспектування основних тез і рішення задач.
5
Не беріться за наступну тему, не до кінця освоївши попередню. В математиці все взаємопов'язано і будується подібно багатоповерхового будинку: спочатку закладаються фундаментальні знання, потім, на їх основі, зводяться «поверхи». Якщо хоча б одна з ланок цього ланцюга залишиться для вас незрозумілим, решта теми ви також навряд чи успішно освоїте.