Як все почати спочатку в житті.

Думки про те, щоб почати життя з чистого аркуша, частіше відвідують тих, хто загруз у рутині одноманітності. Щоб змінити звичний хід життя, не обов'язково пускатися у всі тяжкі. Головне, зрозуміти, яких саме змін ви хочете.
Інструкція
1
Постарайтеся відпустити минуле. Спогади важливі тільки в якості досвіду, який ви маєте на сьогоднішній день. Зробіть висновки з усіх приємних і негативних ситуацій і постарайтеся не програвати їх у голові знову і знову. Вибачте тих людей, які вас колись образили, в черговий раз подякуйте тих, з ким вам було добре. Подумки обійміть кожного з них і подумайте, за що ви можете сказати їм спасибі. Після цього ви відчуєте легкість і готовність почати з чистого аркуша.
2
Ви повинні чітко уявляти собі, ким ви хочете стати в майбутньому. Для цього від вас буде потрібно серйозна робота, адже вам самому належить вирішити, що таке «добре» і що таке «погано». А це неминуче призведе до краху стереотипів, які до цього моменту наполегливо нав'язував вам суспільство: «заміж виходять один раз і на все життя», «син повинен продовжити справу батька», «вступаючи до вузу, ти вибираєш професію всього життя» і т. д. Раніше ви, як старанний учень, смиренно слідували їм, щоб не здатися незрозумілим. Зате тепер ви точно розумієте, що в праві самі будувати своє життя.
3
На основі попереднього кроку сформулюйте думки в конкретні цілі, інакше вони так і залишаться мріями. Не бійтеся, по-справжньому великі люди змінили своє життя завдяки самим зухвалим ідеям. Якщо ваші цілі здадуться вам нездійсненними, розбийте їх на декілька етапів, але при цьому не знижуйте планку. Натхнення і нові ідеї почнуть надходити до вас з більшою силою, як тільки з'явиться перший результат. Будьте впевнені у своїх силах і щодня робіть те, що наблизить вас до мети.
4
Головне, що вам знадобитися в побудові свого нового життя - любов і терпіння. Ставтеся з любов'ю до себе і своїх справах, цінуйте близьких людей. Не опускайте рук, якщо щось піде не так. Ніхто не знає, як прожити без втрат, поразок і криз. Можливо, щоб вирішити ту чи іншу проблему, вам просто потрібно взяти перепочинок або змінити тактику. Зате, якщо в житті не буде критичних ситуацій, як ви дізнаєтеся ціну щастя?