Як швидко рахувати гроші.

В банках і магазинах можна побачити оголошення з проханням вважати гроші, не відходячи від каси. І, якщо ви вирішите перерахувати здачу біля каси, бажано робити це швидко, щоб не затримувати чергу. Продавці та банкіри для швидкого підрахунку грошей використовують лічильні машинки. А покупцям і клієнтам банків доводиться рахувати гроші вручну.
Вам знадобиться
  • Рахункова машинка для грошей, вода.
Інструкція
1
Існує декілька способів швидкого підрахунку грошей. Цікаво, що в різних країнах вони різні. Підбирайте для себе той, який зручний саме вам.
2
Поширений в Японії спосіб швидкого підрахунку грошей полягає в наступному. Стопка купюр розкладається широким віялом. При цьому її можна тримати в руках у висячому або розкласти на столі. Віяло повинен бути таким широким, щоб була видна кожна купюра. Потім з цього віяла прибираються або загинаються відразу кілька купюр. Наприклад, по п'ять штук. Якщо гроші одного номіналу, то їх можна дуже швидко так порахувати. Якщо купюри різного номіналу, це займе більше часу, але теж буде ефективно.
3
Візьміть стопку грошей в ліву руку, якщо ви правша, і навпаки. Покладіть гроші між середнім і безіменним пальцями. Іншою рукою зігніть стопку так, щоб на ній виявилися великі пальці обох рук. Великим пальцем лівої руки притримуйте купюри, а великим пальцем правої руки відраховуйте їх.
4
В Афганістані, Індії, Пакистані є свій спосіб підрахунку грошей. Купюри кладуть на долоню правої руки, якщо ви правша, і навпаки. Потім всіма пальцями, крім великого, притримують їх зверху. Тепер лівою рукою зручно рахувати гроші.
5
У Росії та Польщі гроші вважають схожим чином. Але накривають їх тільки трьома пальцями правої руки, якщо ви правша. Мізинець знаходиться під стопкою купюр і підтримує її.
6
У Туреччині прийнято розкладати гроші по стопках на столі. Це також зручно.
7
В Америці, Канаді та Англії гроші при підрахунку тримають в лівій руці, якщо ви правша. Великий палець лівої руки лежить зверху і відраховує, тобто зрушує купюри по одній, до правої руки. Великим пальцем правої руки ці купюри знімаються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vKAbr9KCVng
Зверніть увагу
При швидкому підрахунку монет, розсортуйте їх за номіналом в різні ємності. Кожну ємність зважте. Знаючи вагу однієї монети певного гідності, можна знайти суму певної маси цих монет. Але пам'ятайте про вагу контейнера і похибка.
Корисна порада
Щоб було зручніше рахувати гроші, злегка намочіть великі і середні пальці ведучої руки.