Як розводити сульфат магнію. Як розводити магнезію новонародженим.

Сульфат магнію широко використовується в медицині як протизапальний, знеболюючий, спазмолітичний, жовчогінний засіб. Також магнезія застосовується для лікування закрепів. Цей препарат дуже ефективний як протиотруту, оскільки різко зменшує всмоктуваність будь-яких речовин, у тому числі, отруйних. Випускається або у вигляді розчинів для ін'єкцій, або у вигляді порошку. У другому випадку порошок магнезії необхідно розвести водою.
Вам знадобиться
  • - порошок сульфату магнію;
  • - кип'ячена або відстояна вода.
Інструкція
1
Якщо трапилося отруєння (наприклад, побутовими, промисловими отрутами, недоброякісної їжею і т.д.), необхідно прийняти приблизно 20-30 грамів сульфату магнію. Оскільки проковтнути таку кількість сухої речовини непросто, краще приготуйте водний розчин. Для цього від 20 до 30 грамів сульфату магнію насипте у склянку, залийте невеликою кількістю кип'яченої або відстояної води і при постійному перемішуванні поступово доведіть загальний обсяг розчину приблизно до 100 мілілітрів.
2
При сильних спазмах, болях в області шлунково-кишкового тракту (наприклад, при печінковій або кишкової коліці) рекомендується прийняти від 10 до 30 грамів магнезії, дозування визначається залежно від ступеня больового синдрому. Точно так же насипте у склянку певну кількість грамів цієї речовини і поступово розчиніть, довівши обсяг приблизно до 100 мілілітрів.
3
Знеболюючий та спазмолітичний ефект від прийому сульфату магнію проявиться ще швидше і сильніше, якщо зігріти хворе місце (наприклад, приклавши теплу грілку або пляшку з теплою водою). Точно такий же розчин треба приготувати, якщо магнезія використовується як проносний засіб. Дозування і частоту прийому визначає лікар.
4
Для поліпшення відтоку жовчі треба приготувати 20-25 відсотковий розчин. Тобто від 20 до 25 грамів сульфату магнію розчиніть у воді, довівши обсяг приблизно до 100 мілілітрів. Приймайте цей розчин невеликими порціями (до двох столових ложок) три рази на день. За призначенням лікаря частоту прийому можна збільшити до чотирьох і навіть до п'яти разів на день.
Зверніть увагу
Людям, схильним до гіпотонії, тривалий курс лікування магнезією протипоказаний! Обов'язково узгодьте це питання зі своїм лікуючим лікарем, адже препарат має протипоказання.