Як швидко і ефективно прибрати живіт. Як швидко позбавитися від живота.

Плоский живіт, струнка фігура - це мрія не тільки жінок, але й чоловіків. Позбутися від жирової складки, накачати прес і зробити фігуру значно підтягнута допоможуть спортивні вправи спрямованої дії і дієтичне харчування.
Інструкція
1
Щоб швидко і ефективно прибрати живіт, необхідно максимально підсилити обмін речовин. В цьому вам допоможуть систематичні і регулярні тренування, збалансоване харчування, при якому калорій, що надходять з їжею, буде значно менше, ніж витрачається організмом.
2
Забудьте про пізні рясних вечерях, відмовтеся від жирного, смаженого, солодкого, повністю виключіть з раціону алкогольні і газовані напої. Харчуйтеся не менше 5-6 разів на день, ніколи не пропускайте сніданок. Це допоможе вам максимально активізувати обмін речовин і позбавитися від живота швидко і ефективно.
3
Починайте свій день з зарядки і контрастного душу. 30-хвилинні вправи і водні процедуру активізують обмінні процеси в організмі, і ви будете почувати себе бадьоро й енергійно протягом усього робочого дня.
4
Крім щоденної ранкової зарядки проводите в домашніх умовах вправи спрямованої дії, які допоможуть вам накачати м'язи черевного преса і швидко позбутися від жирового прошарку на животі.
5
Ляжте на підлогу, закріпіть шкарпетки ніг за диван, ліжко або гімнастичну стінку, піднімайте тулуб не менше 100-150 разів. З першого разу виконати цю вправу досить складно, але в міру того, як м'язи черевного преса будуть укріплені, ви без особливих зусиль зможете виконувати вправу в інтенсивному режимі.
6
Для зміцнення нижньої частини преса і бічних м'язів робіть вправу, піднімаючи ноги під кутом 90 градусів, повиснувши на перекладині або гімнастичній стінці. Ця вправа спрямованої дії, яке дозволяє сформувати м'язовий корсет.
7
Якщо вам важко змусити себе щодня займатися і виконувати вправи в посиленому режимі, запишіться у фітнес-центр, де будуть проводитися тренування під керівництвом досвідченого тренера, який складе комплекс вправ індивідуально для вас.
8
На додаток до вправ і дієтичному харчуванню пройдіть 20 процедур косметичного обгортання, спрямованого на максимально швидке і ефективне усунення жирового прошарку в районі живота, боків і стегон. Для активації обмінних процесів і спалювання жиру застосовуються натуральні активні речовини: мед, пекучий червоний перець, морські водорості, витяжки трав. Процедура полягає в рясному нанесенні на проблемні місця біологічно активних речовин, після чого все ретельно закривають термопленкой і підключають мікроімпульсної апарат. За одну процедуру обсяг талії зменшується на 0,5-1 см.
Зверніть увагу
Виключіть з раціону калорійні і жирні продукти, інакше від живота позбутися не вийде. Якщо ви хочете прибрати зайвий жир з боків і живота - варто два тижні посидіти на дієті. Пам'ятайте, щоб худнути, потрібно витрачати калорій більше, ніж ви споживаєте. Але якщо ви дійсно хочете прибрати живіт - робіть через силу! Ви і самі не помітите, як швидко піде жир з боків і талії.
Корисна порада
Відповідь проста - зміна режиму харчування та рухової активності. Правильний режим харчування - це не дієта, оскільки організм не позбавляється необхідних йому білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мікроелементів. Скоріше це оптимізація - прийом їжі здійснюється відповідно до фазами дня, режимом активності, добовою потребою у всіх харчових елементах.