Як намалювати військову техніку.

Танки, вертольоти, «Катюші» та іншу військову техніку дуже люблять малювати не тільки хлопчаки, а й дорослі чоловіки. Процес цей захоплюючий і вимагає великої уваги і зосередження.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте альбомний матеріали, потрібні для роботи. Аркуш паперу розташуйте по горизонталі або вертикалі, в залежності від вибору військової машини. Також визначте - будете ви малювати по пам'яті або ж робити копію з іншого зображення. Доречний останній варіант, так як військова техніка має безліч дрібних деталей, упускаючи які можна допустити неточності в малюнку.
2
За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Легкими штрихами позначте загальну форму машини. Використовуйте в начерку геометричні фігури - прямокутники, квадрати, трикутники, кола для зображення гусениць, коліс, корпусу, кабіни і пр. Важливий момент - якщо ви малюєте техніку в проекції (коли об'єкт видно більш ніж з одного боку), то врахуйте перспективу (паралельні лінії повинні перетнутися «на горизонті»).
3
Почніть промальовування основних деталей, «обтісуючи» геометричні фігури. Закругляйте кути, малюйте віконця, виїмки і пр. Після легкого уточнення пройдіться по малюнку ластиком і зітріть допоміжні лінії.
4
Приступайте до уточнення малюнка. Наприклад, гусениці танка не матимуть рівну поверхню, на них маються щербини. Також додавайте поступово дрібні деталі - віконечка, сітки, фари, засувки і багато іншого. Зверніть увагу, що деякі частини доведеться малювати в перспективі (якщо ваша модель не зображена фронтально). На даному етапі придумайте і накидайте фон - ліс, пустеля, поле військових дій і т.д.
5
Далі виберіть - будете ви закінчувати малюнок у кольорі або ж обмежитеся легкої штрихуванням. В останньому випадку - штрихи наносите за формою машини, в місцях тіні використовуйте перехресну штрихування. Після її нанесення ластиком можете помалювати відблиски на металевому корпусі. Потім підкресліть передній план.
6
При роботі фарбами заливайте спочатку загальним кольором, а далі поступово висветляєтся або затемняйте потрібні місця. Але почніть спочатку з фону. Після нанесення кольору можете використовувати обведення тонким чорним фломастером або гелієвої ручкою, це додасть чіткість малюнку.