Як вивести бліх у вагітної кішки.

Часом господарі кішок навіть і не здогадуються про наявність у улюбленців бліх. Але через деякий час ці кровоссальні комахи починають себе активно проявляти. Тварина починає постійно свербіти через слини блохи, яка потрапляє на рану і викликає алергічну реакцію. Але як вивести паразитів у вагітної кішки, не заподіявши їй шкоди?
Вам знадобиться
  • - інсектицидний шампунь;
  • - спрей «Фронтлайн»
  • - краплі «Фронтлайн».
Інструкція
1
Сучасні зоомагазини сповнені найрізноманітніших препаратів, які допомагають боротися з комахами. Але щоб знайти більш підходяще засіб, рекомендується звернутися до ветеринара, який допоможе зробити правильний вибір. Ефективне і нешкідливий засіб для боротьби з блохами - інсектицидні шампуні. Вони смертельні для бліх і абсолютно безпечні для ваших улюбленців. Чітко дотримуйтесь інструкції і ретельно змивайте шампунь, потім прочешіть шерсть гребенем. Єдина незручність - кішка може активно чинити опір.
2
Спрей «Фронтлайн» є абсолютно безпечним засобом для видалення бліх навіть у вагітної кішки. Розпорошите даний препарат по всій шерсті тварини, тримаючи флакон на відстані десять-двадцять сантиметрів. Розпорошуйте у напрямку росту шерсті, щоб вона просочилася до шкірного покриву. Якщо кішка довгошерста, розчешіть ворс, щоб лікувальний засіб проникло якнайглибше (до шкіри). Щоб обробити морду тваринного нанесіть спрей на руку в рукавичці і акуратно втирайте препарат. Даний засіб активно протягом одного-трьох місяців. Якщо ви тримаєте тварина на вулиці, виробляєте обробку через кожні чотири тижні.
3
Можете використовувати замість спрея краплі «Фронтлайн», які використовуються шляхом точкового нанесення даного препарату на шкіру, що набагато зручніше. Перед застосуванням відламайте кінчик ампули і розсуньте шерсть в області холки, тобто між лопатками (щоб кішка не змогла злизати його). Натисніть на піпетку і видавіть вміст в кілька точок по хребту. Після цього, препарат самостійно пошириться по всьому кожному покрову протягом доби. Тривалість дії крапель - два місяці. При роботі дотримуйте правила особистої гігієни і техніку безпеки. Препарат пройшов лабораторні випробування і абсолютно безпечний для тварин, не надає побічних ефектів на вагітних і годуючих кішок.