Як викласти пісню на радіо. Як отрпавіь свою пісню на радіо.

Творчі люди, котрі прагнуть висловити свої емоції, часто створюють пісні. Слухати нові твори автори зазвичай довіряють тільки членам сім'ї та друзям. Отримавши позитивну оцінку від близьких, виконавці можуть відправити свої пісні на радіо і тим самим спробувати розширити аудиторію слухачів.
Вам знадобиться
  • - записана пісня в хорошій якості;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку важливо визначитися з тим, для яких саме радіостанцій підійде ваш твір. Відвідайте офіційні сайти цих мовних компаній і, якщо побачите розділ, який буде присвячений творчості шанувальників радіостанції, сміливо викладайте свій трек. Пам'ятайте про те, що попередньо вашу пісню потрібно якісно записати і, якщо можливо, то краще зробити це в студії, де звукорежисер зможе при необхідності довести її до пуття.
2
Якщо ви вважаєте, що викладати трек на сайті радіостанції марно, то запишіть пісню на диск і вирушайте в найближчий офіс мовної компанії. Там ви зможете залишити свій потенційний хіт для прослуховування, але шансів на те, що пісню послухають, досить мало. Залишається тільки сподіватися на те, що музичний редактор серед купи дисків вибере саме ваш.
3
Протягом декількох днів слухайте радіостанції, які можуть допомогти вам у залученні аудиторії. Нерідко діджеї проводять акції, під час яких слухачі надсилають композиції власного твору, з яких шляхом голосування відбираються найкращі для розміщення в ефірі. Це ще один шанс викласти свою пісню на радіо. Пам'ятайте про те, що інформація на офіційних сайтах може не відповідати дійсності, отже, найактуальнішу інформацію ви зможете отримати тільки на улюбленій «хвилі».
4
Для розкрутки композиції та її активній ротації на радіо деколи достатньо просто виступати неї на різних концертах і музичних фестивалях. Вашу композицію можуть відзначити люди, які працюють на радіо, і запропонувати посприяти в її розкрутці. Буде непогано, якщо ви знімете відеоролик на свою пісню і викладіть його в інтернет. Це може бути постановочний кліп або запис з вашого виступу, головне, щоб ролик звернув на себе увагу аудиторії. Коли пісня набере достатню кількість слухачів, нею зацікавляться радіостанції, для яких важливо мати у своїй віщальної сітці популярні композиції.