Як знайти людину в Яндексі.

Пошукові сервіси пропонують безліч опцій, здатних полегшити знаходження потрібної інформації. У разі, якщо об'єктом є людина, «Яндекс» надає ряд зручних інструментів, які можна і потрібно використовувати.
Інструкція
1
Перейдіть за адресою сервісу Яндекс.Люді. Праворуч ви побачите форму для складання пошукового запиту. В першу строчку можна вписати критерій, за яким ви збираєтеся знайти людину. Він може бути будь-яким - починаючи від прізвища імені та по батькові і закінчуючи його захопленнями, професією або улюбленими книгами. При заповненні тільки першого рядка результатів буде дуже багато, так як пошук здійснюється по всіх профілів, розміщеним в соціальних мережах, тому заповніть також місто, яке може бути вказаний як місце народження, а також можливий вік потрібного вам людини. Пробуйте вписати абревіатуру освітнього закладу, в якому він навчався, або місце роботи, про який вам відомо.
2
Використовуйте можливості пошуку по рубриках за допомогою пошукової системи «Яндекс». Перейдіть за адресою рубрикатора і натисніть на посилання «Пошук людей». Перед вами відкриється список сайтів, за допомогою яких ви зможете знайти потрібного вам людини. Майте на увазі, що на деяких сайтах від вас може знадобитися реєстрація. Сайти упорядковані в порядку популярності, тому має сенс починати з тих, що знаходяться на перших місцях.
3
Якщо ж ваші пошуки не дали потрібного вам результату, перейдіть на заголовну сторінку пошуковика. Згрупуйте дані, які у вас є по потрібному вам людині, будь то адреса, телефон, паспортні дані або адреса електронної пошти - вводите їх по черзі, ретельно проглядаючи знайдену інформацію. Для виключення ймовірності знаходження людей з тим же ПІБ, що і шуканий вами суб'єкт, обмежте пошук містом, в якому він знаходиться. Потроху збирайте інформацію до формування повного списку контрактів. Звертайте особливу увагу якщо в пошуку спливають документи - в них можуть міститися набагато більш повні дані ніж викладені у відкритий доступ.