Що не морщити чоло. квас на хлібі.

Звичка морщити лоб є однією з найпоширеніших причин появи ранніх зморшок. Щоб запобігти утворенню складок на шкірі, необхідно навчитися розслабляти м'язи обличчя, оволодіти своєю мімікою і перестати морщити лоб. Як це зробити?
Інструкція
1
Слідкуйте за виразом обличчя. У перший час постійно заглядайте в дзеркало - як тільки на лобі з'явилася зморшка, розслабтеся і посміхніться. Не маєте можливості подивитися в дзеркало - доторкніться пальцями до чола в тому місці, де у вас часто виникає складка, і розслабте м'язи обличчя.
2
У сонячні дні не забувайте брати з собою сонячні окуляри. Якщо не захищати очі від сонця, ви весь день будете жмуритися, і до вечора на лобі обов'язково проявиться глибока вертикальна зморшка.
3
Регулярно робіть масаж, що сприяє розслабленню м'язів лоба. Нанесіть на шкіру живильний крем і кінчиками пальців 1-2 хвилини погладжуйте лоб від перенісся до коренів волосся, а потім - до скронь.
4
Від вертикальних зморшок на переніссі робіть наступну вправу: вказівними і середніми пальцями натиснете на те місце, де починаються брови. Потім почніть хмуритися, а пальцями не давайте утворитися складкам. Розслабтеся. Повторіть 5-6 разів.
5
Відучитися хмурити лоб вам допоможе маленька хитрість. Перебуваючи вдома, наклеюйте на лоб шматочок лейкопластиру. Як тільки почнете морщити лоб, ви це відчуєте. Приблизно через місяць тренувань м'язи вашого чола звикнуть постійно перебувати в розслабленому стані.
6
Зробіть ін'єкцію ботокса або діспорта. Ця процедура тимчасово розслабить м'язи лоба і розгладить зморшки. Морщити лоб після першого уколу ви не зможете близько півроку. Після другої процедури ефект триває довше - близько року. Зробити ін'єкцію можна практично в будь-якому косметичному салоні. Мінуси цієї процедури в її високої вартості та ймовірності появи синців.
Корисна порада
Якщо вже з'явилися зморшки дуже помітні і самостійно не зникають, вам необхідно скористатися послугами косметологів і зробити фотоомоложення, лазерну або ін'єкційну корекцію. Процедури усунуть вже наявні зморшки, а вам залишиться лише підтримувати цей результат.