Як вибрати фен.

Кожна жінка знає, що зачіска може змінити вигляд її власниці до повного невпізнання. Звичайно, з руками досвідченого майстра-стиліста ніщо не зрівняється, але дозволити собі таку розкіш щодня мало хто може. А значить, інструменти для догляду за волоссям і додання їм бажаного виду - найважливіша частина арсеналу будь-якої красуні. До вибору головного з них - фена - необхідно підійти з усією відповідальністю.
  1. Перш ніж вибрати фен, визначитеся, як його планується використовувати. Фен, який планується застосовувати лише для повсякденної сушки волосся, дорожній фен і фен для стилістичних експериментів - це зовсім різні апарати.
  2. Для більшості побутових приладів потужність - визначальний показник, і чим вона більше, тим краще. Фен є виключенням з цього правила. Чим більша потужність, тим вище температура повітря, що подається феном, і тим швидше можна висушити їм волосся. Однак швидше не завжди означає краще. Якщо волосся буде сохнути занадто швидко, то укладку ви зробити просто не встигнете. Для тонкого волосся потужні фени також протипоказані. В цілому чим більш впевнено ви себе почуваєте в питанні укладання, і чим швидше вмієте її робити, тим потужнішим феном можна користуватися.
  3. Важливий показник - кількість режимів роботи фена. Чим їх більше, тим більше гнучким стає цей інструмент. Режим подачі холодного повітря «cool» дозволяє закріпити отриманий результат: від тепла волосся стає податливими, а прохолодне повітря допомагає зробити стійкою додану їм форму.
  4. Звичайно ж, кожна жінка прагне вибрати фен понадежнее. Для цього по-перше - міцний корпус, хоча б з жаростійкої пластмаси. Мало хто з пересічних споживачів може відрізнити якісну пластмасу від посередньої по виду, тому доводиться орієнтуватися на авторитетність виробника.
  5. Форма фена. Більшість фенів мають форму пістолета (мають ручку під кутом до корпусу) або циліндра. Професійні фени частіше роблять у формі пістолета, однак для самостійної укладання циліндр простіше.
  6. Насадки. Якщо фен використовується не тільки для сушіння волосся, але і для різноманітних укладок, то насадки будуть зовсім не зайвими. Концентратор і дифузор, як правило, входять в комплект будь-якого фена. Концентратор звужує потік повітря і незамінний для створення зачісок. Дифузор розширює потік і призначений для сушки великої площі волосся одночасно.