Як ввести реєстрацію на своєму сайті.

Процес реєстрації вже міцно увійшов у життя інтернет-користувачів і добре їм знайомий. Однак початківці вебмастери не завжди володіють необхідними знаннями, щоб встановити такий знайомий модуль реєстрації на свій власний ресурс.
Інструкція
1
Для початку встановіть сервер Apache на свій комп'ютер. Потім створіть на своєму сайті такі файли: 1) index.php - головна сторінка; 2) reg.php - реєстраційна сторінка; 3) auth.php - авторизація; 4) userdb.db - список зареєстрованих користувачів.
2
Позначте структуру бази користувачів з параметрами login (ім'я), pass (кодове слово або пароль), role (рівень доступу), name (назва), info (інформація). Для кожного користувача буде створюватися своя рядок виду user1% 1-1% user_pas% 1-1% user_role% 1-1% user_name% 1-1% user_info.
3
Створіть форми для реєстрації та авторизації. Приклад форми авторизації:
.
4
Вміст файлу auth.php складається зі звичайної форми, рядків , , , Реєстрація та інших даних, більш детальну інформацію про які можна знайти на спеціалізованих сайтах з програмування.
5
Далі прописуйте реєстраційну форму - скрипт. Нижче йде частина скрипта: $ fp1 = file ("userdb.d"); foreach ($ fp1 as $ key => $ value) {$ user = exploode ("0-1%", $ value); if ($ _ POST ['login'] == $ user ['1'] and md5 ($ POST ['pass']) == $ user ['2']) {$ us = 0; ech "В базі такої користувач вже існує";} if ($ us! = 1) {$ fp = fopen ("userdb.d", "a +"); $ mytext = preg_replace ("! \\ r \\ n! "," ", $ _POST ['login']."% 1-1% ". md5 $ _POS.
6
З'єднайте всі створені сторінки в index.php. Приклад того, що повинно вийти: <
7
Після проведення вищеописаних маніпуляцій приступайте до тестування реєстраційної системи. Якщо все пройшло вдало, в створеній базі даних з'являться нові записи - зареєстровані акаунти.
Вся діяльність адміністратора сайту пов'язана з популяризацією ресурсу. А за допомогою форми реєстрації він веде облік користувачів веб-ресурсу і таким чином формує статистику сайту. Зареєстровані користувачі мають ряд переваг, які розширюють їх можливості при відвідуванні сайту.
Інструкція
1
Вирішіть, який саме ви хочете створити сайт. Можна поставити спеціальний движок, на який буде встановлений модуль, або просто написати веб-сайт гіпертекстової розмітки. Практика показує, що реєстрація потрібна для того, щоб користувачі бачили якісь параметри в системі ресурсу, а також для спілкування на форумі. Якщо ви встановите певний движок, то потім зможете з легкістю керувати на інтернет-ресурсі усіма цими категоріями.
2
На хостингу встановіть движок під назвою DLE. Для цього скопіюйте необхідні файли в кореневій каталог. Потім зробіть установку - перейдіть за адресою site.ru/install.php. Так ви встановите движок на ресурс, і всі файли почнуть працювати. На даному движку реєстрація вбудована за замовчуванням. Зайдіть в панель адміністратора для того, щоб справити ряд налаштувань. Це буде початковим етапом установки реєстрації користувачів. Без хостингу і движка буде неможливо змусити працювати веб-сайт.
3
Якщо вам потрібно встановити захист від автореєстрації, то поставте прапорець «Включити капчу». Після цього на екран у спеціальній рядку стануть виводитися різні цифри, які треба буде вказувати при реєстрації. Якщо користувач за кілька спроб не зможе ввести цей код, то його IP-адресу на деякий час буде заблоковано.
4
Для установки модуля реєстрації користувачів відшукайте в інтернеті файл під назвою registration.tpl. Такий файл ви можете створити і самостійно, якщо знаєте мови веб-програмування. Зайдіть на хостинг і відкрийте папку під назвою templates. Виберіть шаблон, встановлений за умовчанням, і відкрийте його. Далі скопіюйте файл registration.tpl в каталог, який відкритий. Всі зміни збережіть і перезавантажте ресурс. У верхній частині сайту додасться рядок з написом «Зареєструвати користувача».