Як не переносити малюка.

Вагітність, що триває більше 42 тижнів, гінекологи називають переношеної. Якщо у вас трапилася подібна ситуація, не панікуйте і зверніться до лікаря - він розбереться, в чому причина подібного положення і як його потрібно вирішувати у вашому випадку.
Інструкція
1
Дізнайтеся, чи є у вас симптоми реальної переношеної вагітності. До них відноситься не тільки термін вагітності більше встановленої лікарями дати пологів, але і таке явище, як маловоддя. У цьому випадку обсяг навколоплідних вод скорочується, а живіт вагітної може зменшитися на кілька сантиметрів. Цей процес небезпечний для плоду, тому, якщо ви помітили щось подібне, без зволікання зверніться до лікаря. Також показником може бути розпочате виділення з грудей справжнього молока, а не специфічного молозива.
2
Пройдіть необхідні аналізи. Зокрема, цей етап вагітності можна визначити за допомогою дослідження крові. Додатково часто проводиться амніоскопія - дослідження якості і кількостей навколоплідних вод. Під час цього дослідження лікар заодно перевіряє стан піхви і шийки матки. Також може бути проведено прослуховування серця дитини для визначення його стану.
3
При визнанні вагітності переношеною з небезпекою для здоров'я дитини лікар проводить стимуляцію пологової діяльності за допомогою спеціальних препаратів. У рідкісних випадках, якщо це не допомагає, може бути винесено рішення про проведення кесаревого розтину.
4
Якщо у вас була защіксірована приношення вагітність, перед народженням наступної дитини повідомте про це лікаря. У цьому випадку своєчасні заходи по стимуляції пологової діяльності будуть зроблені вже в 40 тижнів вагітності.
Зверніть увагу
Існує безліч так званих народних методів, які, на думку багатьох, здатні викликати пологи і запобігти переношування вагітності. До них відноситься, наприклад, фізична активність. Однак перш ніж застосовувати рекомендації знайомих і починати пити будь-які трави, слід порадитися з лікарем.