Як підключити два модеми.

Якщо у вас є два старих модему широкосмугових послуг (DSL), ви можете використовувати їх для підключення інтернету. Кращим рішенням вашої проблеми буде додаткова покупка маршрутизатора ADSL.
Інструкція
1
З'єднайте маршрутизатор зі своєю телефонною лінією і комп'ютером, а потім підключіть обидва модему до портів мережі на маршрутизаторі.
2
З'єднайте модем з джерелом сигналу. Якщо джерело - кабельний сигнал, з'єднайте модем з кабельним проводом. Якщо це - сигнал DSL, з'єднайте це з телефонним дротом.
3
З'єднайте належні кінціпроводи USB до портів USB на модемі і комп'ютері. З'єднайте кабель ethernet з модемом і комп'ютером
4
Підключіть модем до джерела енергії і потім увімкніть його.
5
Зачекайте, поки все лампочки на модемі перестануть блимати, і потім ви можете включати комп'ютер. Коли майстер апаратних засобів вашого комп'ютера виявить нові пристрої, вам необхідно буде вставити програмний диск, з яким продавалися дані модеми, щоб встановити програмне забезпечення для нових пристроїв.
6
Якщо у вас є інтерфейси бездротової мережі на комп'ютерах, вам необхідний бездротовий маршрутизатор. При підключенні модемів налаштовуєте бездротову мережу і упевніться, що використовуєте WEP або WPA канали, щоб зашифрувати вашу мережу.
7
Якщо ж у вас немає інтерфейсу бездротової мережі, коли ви спробуєте під'єднати два модему , зв'язок перерветься. Щоб з'єднати другий модем DSL, ви повинні купити інтернет-маршрутизатор DSL. Цей маршрутизатор дозволить вам з'єднати модеми та підключити інтернет-з'єднання. Маршрутизатор DSL дає кожному комп'ютеру свій власний IP-адреса. Незалежно від того, який комп'ютер використовує інтернет, маршрутизатор використовує той же самий ISP на стороні DSL лінії.
8
Маршрутизатор DSL дозволяє використовувати більше ніж один модем, але варто враховувати кількість портів, які призначає маршрутизатор. Домашні маршрутизатори не повинні призначати більше ніж 255 портів. Якщо лінія DSL буде перевантажена, то відбудеться збій інтернет-з'єднання або навіть поломка модемів.
Для створення великої локальної мережі іноді доводиться з'єднувати між собою декілька мережевих пристроїв. Це можуть бути маршрутизатори, концентратори або модеми. На жаль, ви не отримаєте бажаного результату, якщо невірно налаштуєте вищевказане обладнання.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Якщо мова йде про з'єднання двох модемів, то зазвичай в даній ситуації використовують пристрої, що підтримують функцію розповсюдження Wi-Fi сигналу. Роблять це для того, щоб розширити зону покриття бездротової точки доступу. Метод дуже ефективний, т.к. він дозволяє підключати велику кількість комп'ютерів або ноутбуків до однієї лінії з'єднання з інтернетом.
2
Розглянемо ситуацію, в якій ви маєте DSL Wi-Fi модем і його аналог з портом LAN для з'єднання з інтернетом. Природно, перший пристрій підключіть через сплитер до телефонної лінії. Підключіть до порту LAN (Ethernet) будь-який комп'ютер або ноутбук.
3
Відкрийте меню налаштувань обладнання, ввівши його IP в адресний рядок браузера. Налаштуйте підключення до сервера провайдера і переконайтеся в його справності.
4
Відкрийте меню Wireless Setup Settings (Налаштування бездротової мережі). Створіть бездротову точку доступу з тими параметрами, які задовольнять вимогам ваших ноутбуків. Примітка: в даному пункті йдеться про типи безпеки, підтримуваних бездротовими адаптерами комп'ютерів або ноутбуків. Збережіть зміни.
5
За допомогою звичайного мережевого кабелю з'єднайте порт Ethernet (LAN) першого модему з роз'ємом WAN (Internet) другого. Перейдіть до налаштувань локальної мережі другого обладнання.
6
В якості основного каналу з'єднання з інтернетом вкажіть порт WAN. Створіть бездротову мережу, що володіє такими ж характеристиками, як і точка доступу першого модему. Природно, вкажіть інше ім'я для мережі. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва модему.
7
Тепер ви можете підключити ноутбук до будь-якої з створених бездротових точок доступу, а комп'ютери - до будь-якого модему через порт Ethernet (LAN). Всі пристрої в даній ситуації отримають доступ до інтернету.