Як не ставити номер на першій сторінці.

При наборі об'ємного тексту, що розміщається на декількох сторінках, без нумерації аркушів важко обійтися. У цьому випадку потрібно скористатися меню «Вставка», яке допоможе правильно «настроїти» документ.
Вам знадобиться
  • - текстовий документ у форматі Microsoft Word.
Інструкція
1
Додавання нумерації сторінок - справа зовсім не складна. Для цього потрібно попередньо відкрити потребує правці документ. Потім на верхній робочій панелі - панелі інструментів - знайдіть меню «Вставка».
2
Клацніть по цій кнопці і виберіть опцію «Номери сторінок». У наступному вікні вам буде запропоновано налаштувати вид документа. Для цього потрібно буде відзначити положення нумерації: внизу сторінки або вгорі.
3
У графі «Вирівнювання» із запропонованих варіантів виберіть спосіб вирівнювання документа: праворуч, ліворуч, від центру, всередині, зовні.
4
Крім цього, в Microsoft Word є прекрасна можливість вказати найбільш підходящий для кожного документа формат розміщення нумерації. Всі наявні варіанти можна переглянути в випадаючому вікні в графі «Формат номера» розділу «Формат».
5
Тут же ви зможете налаштувати і інші не менш важливі параметри для вашого документа, як включення номера глави і роздільник.
6
Якщо перша сторінка титульна і не потребує нумерації, ви можете прибрати з неї цифру, що позначає номер. У цьому випадку на другому аркуші буде знаходитися цифра «2» і далі - по порядку.
7
Щоб видалити номер на першій сторінці, з розділу «Номери сторінок» меню «Вставка» перейдіть у вікно редагування. Знайдіть третю сходинку - «Вказувати номер на першій сторінці» - і приберіть галочку з прямокутника навпроти.
8
Якщо вам уже дістався документ з пронумерованими сторінками, в нього також можна внести правку. Для цього зайдіть в розділ «Вставка», виберіть опцію «Номери сторінок». А потім в рядку «Вказувати номер на першій сторінці" зніміть мітку і для внесення та збереження змін натисніть кнопку «ОК».
9
Далі можете повернутися до початку документа і переконатися в тому, що поставлене завдання з видалення з першої сторінки номера вирішена.