Ванна кімната: Як обробити стильно і недорого.

Обробка ванної кімнати багато в чому залежить від її розмірів. Якщо кімната невелика, складно експериментувати з громіздкою меблями або декоративними предметами. Втім, існує стиль, який однаково вигідно буде виглядати і в маленькій, і в просторій ванній.
Інструкція
1
Оформіть приміщення в простому і в той же час виразному природному стилі. На підлогу покладете ламінат або дошки темно-коричневого кольору. Зрозуміло, матеріал повинен бути оброблений водовідштовхувальним просоченням, щоб його можна було використовувати в приміщенні з підвищеною вологістю. Чим крупніше будуть дошки, тим природніше вийде інтер'єр у ванній.
2
Замість традиційної плитки облицюйте стіни штучним каменем. Цей матеріал зовні майже не відрізняється від справжнього, але при цьому набагато легше. Виберіть матеріал світло-сірого кольору, з нерівною, шорсткою фактурою. Занадто схожі на справжні булижники штучні камені виглядатимуть занадто громіздко. Тому краще купити широкі, але плоскі пластини, які укладаються стик в стик і утворюють ефект гладкого однорідного покриття. Стеля пофарбуйте матовою фарбою в тон стінам.
3
До кольору ванни і раковини особливих вимог немає, можна купити звичні білі. А ось форма їх дуже важлива. Зупиніть свій вибір на екземплярах з плавними, обтічними формами і товстими стінками. Вони повинні злегка нагадувати гладкі обкатані морем камені. Форма кранів та вентилів при цьому - максимально проста, лаконічна.
4
Тумбочка під раковиною повинна контрастувати з нею як за кольором, так і за формою. Купіть або замовте дерев'яну тумбочку суворої прямокутної форми, з темно-коричневого дерева в тон підлозі. З такого ж матеріалу можна зробити широку рамку для дзеркала над раковиною. Якщо такої можливості немає, краще вибрати кругле дзеркало зовсім без рами.
5
Для туалетного приладдя повісьте шафку з плетеними коричневими полками. Для різноманітних шампунів і гелів купите набір флаконів округлої або масивної квадратної форми, оздоблені під камінь або слонову кістку.
6
Щоб оживити інтер'єр, поставте на підлогу і на полки скляні або пластикові судини круглої форми. В них можна ставити невеликі букети квітів або наповнювати їх дрібної морською галькою.