Як очистити землю. газон без бур'янів.

Для того щоб зробити газон або квітник, необхідно спочатку очистити землю. Хороший результат можна отримати, лише видаливши з ділянки камені, сміття, осколки скла. Крім того, необхідно позбутися від бур'янів, оскільки вони можуть за короткий час заповнити собою весь простір і замість відпочинку вам доведеться прополювати газон.
Вам знадобиться
  • - граблі;
  • - металева сітка;
  • - лопата;
  • - насіння жита;
  • - картон;
  • - оцет;
  • - траворізки (газонокосарка).
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від каменів на ділянці, скопайте її та спушите. За допомогою граблів з частими зубцями пройдіться по всьому газону, ретельно прибираючи всі камені.
2
Щоб отримати більш акуратну поверхню, просійте землю через сито. Сито зробіть так: забагатієте дерев'яну прямокутну рамку, всередину прибийте дрібнопористий сітку (чим менше вічка, тим меншого розміру камені відсіюватимуться). Для зручності роботи встановіть дві ніжки з одного боку, щоб сито знаходилося під нахилом до землі, приблизно 30-45?.
3
Проводьте роботу в сонячний день, коли земля буде абсолютно суха. Очистіть ділянку землі, що дорівнює розміру сита, від каменів. Помістіть над ним нахилене сито і з сусідньої ділянки перекидати частину землі на сито. В результаті на першій ділянці буде рівна м'яка земля, без каменів. Пересуньте сито на наступну ділянку і продовжите роботу, поки весь газон не покриється просіяного землею.
4
Щоб на газоні не росли бур'яни, на кожну ділянку стелите лист картону, а зверху сипте просіяне землю. У цю землю садіть газонну траву з невеликою кореневою системою або квіти. Коріння бур'янів при цьому просто перегніют в землі, картон на наступний рік також згниє - в результаті у вас буде хороший рівний газон без бур'янів.
5
Дуже запущену землю очищайте від бур'янів наступним чином: спочатку скосите всю траву газонокосаркою або траворізки. Можна також використовувати знищують хімічні засоби або оцтову кислоту (надалі вона розкладеться на воду і вуглекислий газ).
6
Перекопайте ділянку і засейте його житом. Жито відрізняється тим, що знищує всі бур'яни в окрузі. Зеленіючу жито скосите і знову, прямо з нею, перекопайте ділянку (жито стане відмінним добривом). За літо сійте і перекопуйте ділянку кілька разів. На наступний рік від бур'янів не залишиться і сліду.