Як відзначити випускний початкової школи.

Випускний з початкової школи - це такий же серйозний свято, як і випускний із 11 класу. І до його проведення потрібно підготуватися дуже ретельно. Причому справа не тільки в сценарії. Передбачити потрібно величезна кількість різних деталей.
Вам знадобиться
  • - cувеніри;
  • - папір;
  • - ножиці;
  • - меню;
  • - повітряні кулі;
  • - мильні бульбашки;
  • - атласні стрічки;
  • - фарби;
  • - кольорові олівці;
  • - листи паперу формату А1.
Інструкція
1
Обов'язково підготуйте приміщення для проведення випускного. Це може бути шкільний актовий зал або дитяче кафе. Прикрасьте його відповідно нагоди. Повітряні кулі, строкаті і яскраві стрічки, плакати будуть зовсім не зайвими. Продумайте, де і як ви розмістите батьків юних випускників. Адже для них це теж дуже важлива подія.
2
Далі справа за сценарієм заходу. Різні сценки, віршики та пісеньки тільки вітаються. Програми на 30-40 хвилин буде цілком достатньо. Обов'язково підключіть до підготовки урочистої лінійки самих випускників.
3
Продумайте нагородження. Можете виділити його окремим блоком або включити в ігри. Наприклад, за таким принципом: конкурс - номінація, конкурс - номінація і т.д. Приготуйте і призи, причому як за змагання, так і у вигляді презентів за успіхи в навчанні або творчого життя класу. Наприклад, ви можете зробити медалі за ті чи інші досягнення та вручати їх кожному учневі в персональної номінації.
4
Після офіційної частини обов'язково заплануйте розважальну частину з чаюванням. Це можна зробити безпосередньо в школі, наприклад, в класі. У більшості ж випадків подібний захід намагаються відзначити в кафе. Якщо ви виберете другий варіант, ваші можливості значно збільшаться. Ви зможете найняти клоунів, запросити аніматорів або влаштувати дітям шоу мильних бульбашок.
5
Якщо святкування передбачається в школі, все одно можна влаштувати незабутнє свято дітям. Купіть побільше фруктів і солодощів, красиво оформите кабінет, домовтеся з кимось із батьків побути аніматором. Влаштуйте конкурси, придумайте загадки і т.д.
6
Головне при святкуванні випускного з початкової школи - не затягувати захід. Якщо розробити занадто довгу програму, діти втратять інтерес і швидко втомляться.
Закінчення школи - одне з найбільш пам'ятних подій у житті. Не варто недооцінювати важливість цього свята. Краще задуматися про те, де і як відзначати випускний заздалегідь. Відповідально підійдіть до організації свята, щоб в спогадах залишилися приємні моменти, а в альбомах - красиві фотографії.
Інструкція
1
Для початку батькам випускників слід зібратися разом і обговорити бюджет заходу. Від кількості коштів, наданих на святкування, залежатиме вибір місця. Не забудьте поставити питання про спиртних напоях і їжі. Можливо, хтось не зійдеться в думках в цьому питанні, а такі речі повинні вирішуватися заздалегідь, щоб не було несподіваних скандалів і непорозумінь.
2
Отже, ви визначилися, скільки готові витратити на випускний. Врахуйте, що маленький бюджет не обов'язково виключає веселощі. Ви можете провести свято в школі і заощадити на оренді приміщення. Обов'язково має бути хороша музика. Замовте діджея або дізнайтесь, можливо, хтось із учнів добре в цьому розбирається і захоче сам ставити музику. Їжа, напої можуть бути доставлені з ресторанів за короткий термін (готувати самі ви звичайно можете, але на це потрібно дуже багато часу). Щоб випускники не занудьгували, можна також запросити ведучих, які запропонують свою програму. Якщо такої можливості немає, розважте себе самі. Знайдіть старі фотографії учнів і подивіться їх разом. У однокласників відразу спливуть в пам'яті приємні спогади, смішні історії з дитинства.
3
Якщо ви вирішили орендувати ресторан або клуб, зробіть це заздалегідь. Більшість шкіл відзначають випускний в один день, і всі хороші місця за місяць вже будуть зайняті. Подумайте про те, як ви доберетеся туди. Можна поїхати окремо, а можна замовити лімузин, який покатає випускників по Москві, а потім доставить в потрібну точку.
4
Літній час розташовує для поїздок за місто. Якщо погода дозволить, зніміть пансіонат на пару днів. Однокласники не так часто будуть бачитися після закінчення школи, тому буде приємно провести кілька днів в компанії один одного. Але не забудьте закупитися провізією, щоб не думати про те, де дістати м'ясо для шашлику в останній момент.
5
Один з найбільш дорогих варіантів і що запам'ятався - полетіти відпочивати разом закордон. Не варто вибирати країни, для в'їзду в які важко отримати візу. В Туреччині або Єгипті компанія старих друзів прекрасно зможе провести час! Хорошим закінченням будь-якого свята вважається салют. Простіший варіант - запуск китайських ліхтариків або повітряних куль в небо. Це виглядає дуже красиво і запам'ятовується на все життя.