Як визначити тупоугольние і гострокутий трикутник.

Найпростіший з багатокутників - це трикутник. Він утворюється за допомогою трьох точок, що лежать в одній площині, але не лежать на одній прямій, попарно з'єднаних відрізками. Тим не менш, трикутники бувають різних типів, а значить, мають різні властивості.
Інструкція
1
Прийнято виділяти три типи трикутників: тупоугольние, гострокутні і прямокутні. Це класифікація за типом кутів. Тупоугольние називається трикутник, у якого один з кутів є тупим. Тупим називається кут, що має величину більше дев'яноста градусів, але менше ста вісімдесяти. Наприклад, у трикутнику ABC кут ABC дорівнює 65 °, кут BCA дорівнює 95 °, кут CAB дорівнює 20 °. Кути ABC і CAB менше 90 °, але кут BCA більше, значить, трикутник тупокутний.
2
гострокутними називається трикутник, у якого всі кути є гострими. Гострим називається кут, що має величину менше дев'яноста і більше нуля градусів. Наприклад, у трикутнику ABC кут ABC дорівнює 60 °, кут BCA дорівнює 70 °, кут CAB дорівнює 50 °. Всі три кути менше 90 °, значить трикутник гострокутний. Якщо вам відомо, що у трикутника всі сторони рівні, це означає, що всі кути у нього теж рівні між собою, при цьому рівні шістдесяти градусам. Відповідно, всі кути в такому трикутнику менше дев'яноста градусів, а отже такий трикутник є гострокутним.
3
Якщо в трикутнику один з кутів дорівнює дев'яноста градусам, це означає, що він не відноситься ні ширококутному типом, ні до гострокутними. Це прямокутний трикутник.
4
Якщо вигляд трикутника визначати за співвідношенням сторін, вони будуть равносторонние, різнобічні і рівнобедрені. У рівносторонньому трикутнику всі сторони рівні, а це, як ви з'ясували, говорить про те, що трикутник гострокутний. Якщо у трикутника рівні тільки дві сторони або сторони не рівні між собою, він може бути і тупоугольние, і прямокутним, і гострокутним. Значить, в цих випадках необхідно обчислити або виміряти кути і робити умовиводи, згідно з пунктами 1, 2 або 3.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oveklBldgC4