Як відкрити док-файл. Як відкрити doc документ.

Файли з розширенням doc містять текстові документи і, на відміну від найпростішого текстового формату txt, дозволяють використовувати форматування, включати в текст зображення та інші елементи оформлення. Цей формат є «пропрієтарним», тобто належить корпорації Microsoft і може легально використовуватися тільки в встановлюваних їй рамках. Найпоширенішим додатком для роботи з doc-файлами є Microsoft Word, але ця програма не безкоштовна.
Інструкція
1
Якщо у вас є можливість використовувати текстовий процесор Microsoft Office Word, просто перетягніть doc-файл у вікно цієї програми. Якщо додаток ще не запущено, клікніть файл двічі, щоб однією дією і відкрити програму і завантажити в неї файл.
2
За відсутності доступу до Microsoft Word скористайтеся текстовими редакторами інших виробників або безкоштовним додатком від корпорації Microsoft. Додаток називається Word Viewer і дозволяє відкривати doc-файли для перегляду, копіювання та друку. Якщо цих опцій достатньо, завантажте інсталяційний пакет з сервера виробника - посилання на сторінку наведена нижче. Після інсталяції програми-переглядача файли можна буде завантажувати в неї так само, як описано в першому кроці.
3
З цієї ж сторінки скачайте і «Пакет забезпечення сумісності» - після його установки програма зможе працювати і з файлами форматів версій Word 2007 і 2010 (docx і docm). Крім документів текстового процесора Word Viewer дозволяє відкривати файли з розширеннями rtf, txt, htm, html, mht, mhtml, wpd, wps, xml.
4
Якщо установка додаткових додатків для роботи з документами з розширеннями doc з яких-небудь причин неможлива, скористайтеся конвертерами форматів. Якщо в комп'ютері є програми для роботи з файлами, наприклад, у форматах pdf або txt, перетворіть документ з використанням онлайн-сервісів. Це може бути сервіс ConvertFiles - посилання на нього наведена нижче.
5
Перейдіть на робочу сторінку сервісу і клацніть по кнопці Browse. C допомогою відкрився стандартного діалогу відшукайте doc-файл, виділіть його та натисніть «Відкрити». У випадаючому списку Output format виберіть формат, в який потрібно перетворити файл. Вибираючи txt, майте на увазі, що форматування тексту і впроваджені в нього зображення будуть загублені. Потім натисніть кнопку Convert і дочекайтеся появи посилання на завантаження перетвореного документа.
DOC є форматом для зберігання текстової інформації. Спочатку даний формат призначався для використання при роботі в пакетом програм Microsoft Office (Word), проте з часом відкриття файлів з даними розширенням стало можливим і за допомогою сторонніх додатків.
Вам знадобиться
  • - програма для редагування DOC.
Інструкція
1
Підтримка формату DOC в пакеті Microsoft Office була реалізована з самого початку. Цей формат є основним для всіх версій входить в пакет програми Word аж до Office 2007, в якій було виконано введення більш популярного на сьогоднішній день розширення DOCX. Оновлений формат є розширеною версією стандарту DOC з підтримкою XML.
2
Проте будь-яка випущена на сьогоднішній день версія Microsoft Word здатна без проблем відкривати і редагувати файли DOC. Для роботи з файлами ви можете придбати пакет Microsoft Office, який продається в практично будь-якому комп'ютерному магазині. Ви також можете зробити покупку онлайн на офіційному сайті Microsoft.
3
На відміну від Microsoft Word, DOC Viewer є вільно розповсюджується безкоштовною програмою, доступною для скачування в інтернеті. Додаток володіє меншим об'ємом інструментів, ніж пропонує в Word. Серед достоїнств DOC Viewer можна відзначити швидкість роботи, яка підходить для швидкого ознайомлення і правки потрібних документів.
4
Додаток також дозволяє виробляти висновок сторінок на друк, що робить програму досить функціональною для повсякденного використання без застосування додаткових інструментів, доступних в Word.
5
Libre Office є аналогічним Microsoft Office пакетом. Програми Libre Office безкоштовні, а набір функцій в додатках досить широкий. Додаток вміє працювати з шрифтами Windows, редагувати текст, проводити операції вставки інтерактивних елементів, має базову підтримку макросів.
6
Libre Office Writer є програмою, покликаної стати аналогом Word. Крім DOC, Libre Office дозволяє працювати з власними форматами (наприклад, ODT), які часто зустрічаються в операційних системах сімейства Linux. Останні версії Writer також підтримують роботу з DOCX.
7
Для редагування документів DOC за допомогою мобільних пристроїв також існують всілякі програми. Наприклад, для Android є Documents To Go. Мультиплатформенними (Android, iOS і Windows Phone) можна назвати QuickOffice. Програма є потужним інструментом редагування документів і дозволяє відкривати не тільки файли DOC, але й DOCX. Для пристроїв на базі Windows Phone існує вбудована програма Office, яка також дозволяє відкривати і працювати з документами DOC за замовчуванням.