Як відобразити приховані осередки.

Використовуваний для роботи з електронними таблицями редактор Microsoft Office Excel дозволяє включати і відключати відображення як окремих рядків або стовпців, так і їх груп або навіть цілих листів. Така операція складається з двох основних дій - виділення потрібних осередків і завдання властивостей видимості. Кожне з них можна реалізувати декількома способами.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Office Excel, завантажте в нього потрібний документ і перейдіть до області таблиці, яка містить приховані рядки або стовпці. Почати операцію потрібно з виділення осередків перед і після прихованої області. Виділяти повністю рядки або стовпці не обов'язково, достатньо двох осередків.
2
Визначити місця розташування прихованих колонок або рядків можна за перепустками в нумерації. Якщо відобразити приховані осередки треба в усьому аркуші, немає необхідності витрачати час на пошуки, простіше виділити всю таблицю. Для цього клацніть по клітці, де сходяться заголовки рядків і стовпців, або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + A.
3
Якщо відобразити потрібно початкові колонки або рядки таблиці, зробіть це так: спочатку введіть в крайнє ліве поле рядка формул - «Ім'я» - значення A1 і натисніть клавішу Enter. Потім клікніть першу - ліву верхню - видиму комірку таблиці, утримуючи при цьому клавішу Shift.
4
Виділивши одним з описаних способів потрібні комірки, дайте команду відображення прихованих рядків або стовпців. Для цього в групі команд «Осередки» на вкладці «Головна» розкрийте список, що випадає «Формат» і в розділі «Приховати або відобразити» виберіть команду «Відобразити рядки» або «Відобразити стовпці».
5
Цю команду можна дати і за допомогою контекстного меню - клацніть виділення правою кнопкою миші і під сплив меню виберіть рядок «Показати». Але щоб цей пункт з'явився в контекстному меню, виділеними повинні бути рядки або колонки повністю, а не окремі осередки.
6
Можна використовувати ще один спосіб відображення прихованих рядків або стовпців. Щоб ним скористатися розкрийте список, що випадає «Формат» на вкладці «Головна» і виберіть пункт «Висота рядка» (для відображення рядків) або «Ширина стовпчика» (для відображення колонок). У єдиному полі введення з'явилася форми вкажіть потрібний розмір і натисніть кнопку OK.