Як підібрати шапку.

Модний капелюшок - прикраса будь-якої жінки. Деякі дами нехтують цим предметом гардеробу, проте слід пам'ятати, що правильно обрана шапка є прекрасним доповненням до будь-якого образу. Знайти саме свою форму головного убору іноді виявляється нелегко. Адже капелюх має ідеально поєднуватися не тільки з верхнім одягом, але і пропорціями своєї власниці. Однак про все по порядку.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб підібрати шапку, вам знадобиться трохи терпіння і часу. Також краще бути саме в тій верхньому одязі, головний убір до якої ви шукаєте.
Інструкція
1
Зазвичай вибір капелюхи обумовлений формою обличчя, проте це не зовсім правильний підхід. Спочатку варто зупинитися на головному уборі, який відповідає вашій комплекції і пропорціям. Тонким і тендітним дівчатам будуть зовсім не личить високі і широкі капелюхи, а повним дамам не підуть маленькі шапочки. Вважається, що довжина полів капелюха не повинна перевищувати розміру ширини плечей.
2
Наступний пункт, який обов'язково треба враховувати, - це форма обличчя. Круглолицим жінкам краще вибирати капелюхи з полями. Проте варто бути обережними з дуже громіздкими шапками. Крім цього, добре виглядатимуть асиметричні головні убори. Якщо у вас довге волосся, то можна спробувати в якості головного убору хустки або цікаві пов'язки. Якщо у вас квадратне обличчя, то варто зупинити свій вибір на моделях, що нагадують шапки-вушанки. Вони можуть бути різних кольорів і фактур. А ось на володарка трикутного особи добре виглядатимуть невеликі шапки. Можна приміряти акуратні берети, а також капелюхи з невеликими полями. Дуже великий вибір головних уборів у щасливиць, що володіють овальним обличчям. Їм підійдуть практично всі моделі шапок. Тут зупинити вас у виборі може тільки власна фантазія.
3
Крім цього, підходити в вибору шапки потрібно, виходячи також з одягу, з якою ви збираєтеся її носити. Вона може не тільки гармоніювати із загальною колірною гамою, але і бути яскравою плямою, родзинкою вашого наряду. Пам'ятайте, що широкополі капелюхи не дивиться зі спортивними куртками, до шуби краще підібрати в'язану або ж хутряну модель, а ось дублянка добре поєднується з шапками, що складаються з різних матеріалів, наприклад шерстяний головний убір з хутряною нашивкою.
Зверніть увагу
Шапка повинна поєднуватися не тільки з верхнім одягом, але і типом вашої зовнішності, а також темпераментом.
Корисна порада
Прийнято вважати, що шарф повинен бути однією фактури з головним убором. Крім цього, часто їх вибирають в одній колірній гамі.