Як обладнати передпокій. обладнання пріхохей.

Передпокій - це перше приміщення, в яке ви потрапляєте, увійшовши в будинок або квартиру. На її невеликій площі потрібно розмістити багато необхідних і функціональних предметів меблів та інтер'єру. При виборі ж матеріалів для обробки враховуйте, що передпокій є місцем, яке схильне постійному забрудненню.
Вам знадобиться
  • - матеріали для обробки і ремонту прихожей;
  • - меблі для передпокою;
  • - предмети інтер'єру.
Інструкція
1
Стіни передпокою зробіть комбінованими. Низ викладіть керамічною плиткою, цей матеріал гарантовано витримає величезна кількість вологих прибирань і чисток. Верх стін оклейте вініловими шпалерами. Їх теж можна мити і чистити, але, звичайно, не з такою інтенсивністю, як плитку. Для підлоги передпокою теж можна взяти спресовану кам'яну крихту або кахель.
2
Вибираючи внутрішнє оформлення вхідних дверей, врахуйте, що оббивку теж доведеться часто мити. Оздоблення дверей повинна поєднуватися з набором меблів передпокої. Або, якщо вхідну групу ви встановили раніше, навпаки, замовляючи шафу і вішалку, дивіться на колір і оформлення внутрішньої поверхні полотна.
3
Ретельно виміряйте довжину стін передпокою. Меблі краще замовляти за індивідуальним розміром, щоб не втрачати потрібного простору. Якщо у вас не так багато місця в коридорі, зменшіть глибину і ширину шафи. Існують функціональні моделі стінок для прихожих, які складаються з вішалки, дзеркала, шафи і тумбочки.
4
До таких меблів залишиться тільки підібрати легку банкетку або квадратний пуф, стійку для взуття та поличку під різні дрібниці. Головне - намагайтеся, щоб стиль цих речей був єдиним.
5
Оберіть міцний килимок, який ви покладете перед дверима. Перед дерев'яною лавкою постеліть рогожу або доріжку. А з банкеткою, яка обтягнута багатою тканиною, буде поєднуватися пухнастий килим з класичним малюнком.
6
У передпокої добре виглядають ковані підставки під парасолі, вішалки, полиці, рами для дзеркал і газетніци. Повісьте і пару стильних постерів або живописних картин, оживляючих інтер'єр.
7
Приділіть достатньо уваги висвітленню передпокою. Одягаючись до виходу, ви повинні мати можливість бачити себе чітко і ясно з усіх боків.